Полтавщину поділять на зони і обмежать рух між районами. Кременчук з кількістю хворих — у червоній?

3 495 0
Полтавщину поділять на зони і обмежать рух між районами. Кременчук з кількістю хворих — у червоній?

Сьогодні, 31 липня, в Полтаві провели брифінг в Полтавській обласній державній адміністрації за участю її голови Олега Синєгубова. Після коротенької доповіді про дотримання карантинних умов та епідеміологічної ситуації він відповідав на питання журналістів.

З брифінгу можна зробити коротенький висновок про те, що не лише всю Україну, а й окремо Полтавську область поділять на ті самі чотири зони: зелену, жовту, помаранчеву і червону.

 

“Тенденція наразі в нас негативна — ми більше виявляємо, ніж у нас одужує щодня людей”.

 

В залежності від того, в якій зоні перебуватиме окремий район чи місто, там діятимуть відповідні обмеження. Наприклад, якщо в якомусь місті буде спалах коронавірусу, там зупинять навчальний процес, а на в’їздах створять блокпости і обмежать в’їзд та виїзд до населеного пункту. Такі рішення прийматимуть на обласній комісії з ТЕБ та НС.

Наперед можна передбачити, в якій зоні можуть опинитися Кременчук і Полтава. З початку карантину найбільшу кількість випадків зафіксували саме в нашому місті — вчора, 30 липня, зафіксували новий, 130 випадок захворювання. Але найшвидше нас наздоганяє Полтава, в якій за вчорашній день підтвердили 5 нових випадків і їхня кількість збільшилася вже до 104.

Цілком можливо, що Кременчук і Полтава незабаром можуть стати червоними. Або ж лише Полтава, а Кременчук на коронавірусній карті області отримає помаранчеве забарвлення.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация