Кременчуцькі абітурієнти вже можуть дізнатися, чи склали ЗНО з декількох предметів

537 0
Кременчуцькі абітурієнти вже можуть дізнатися, чи склали ЗНО з декількох предметів

Сьогодні, 23 липня, експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для тестів зовнішнього незалежного оцінювання з декількох предметів: українська мова і література, іноземні мови, біологія та історія України.

Поріг тесту ЗНО з української мови і літератури у 2020 році дорівнює 22 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було ухвалено під час засідання комісії.

Адаптивний поріг «склав/не склав» для осіб з особливими мовними освітніми потребами встановлений на рівні 15 тестових балів.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з української мови і літератури, складає 22 тис. 834 особи, що дорівнює 8,32% від загальної кількості учасників тестування.

Встановлений поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох іноземних мов: англійської, німецької, французької та іспанської – дорівнюватиме 17 тестовим балам.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з англійської мови, складає 7 тис. 731 випускник, що дорівнює 7.35% від загальної кількості учасників тестування, з німецької мови – 202 особи (11.41%), з французької мови – 31 особа (7.80%) та з іспанської мови – 13 абітурієнтів (11.30%).

Поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України у 2020 році дорівнює 25 тестовим балам.

Як відомо, 22 тис. 944 абітурієнтів, що дорівнює 13.19% від загальної кількості учасників тестування, не склали тест з історії України.

Поріг тесту ЗНО з біології склав 22 тестових бали. Не склали тест з біології 4 099 осіб, що дорівнює 5.51%.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

До 24 липня мають бути оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, іноземних мов, біології та історії України, а також ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту з цих предметів.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация