Facebook: кременчужани обома руками за дотримання черг на зупинках. ФОТОфакт

1 200 0
Facebook: кременчужани обома руками за дотримання черг на зупинках. ФОТОфакт

На фото — черга на зупинці “Центр”. Відстань між людьми і жодних конфліктів — “як у Європі”.

Коронавірус вніс зміни до багатьох сфер життєдіяльності в усьому світі, і Кременчук не став виключенням. Небезпечна хвороба внесла корективи навіть до таких локальних, як очікування громадського транспорту на зупинках.

Через те, що у маршрутках, тролейбусах і автобусах Кременчука можна перевозити пасажирів, які займають лише місця для сидіння, мешканці міста в години пік часто вишиковуються в черги. Таким чином справедливо до салону першим заходить той, хто раніше всіх прийшов на зупинку.

“Програма Плюс” запитала про ставлення кременчужан до такого нововведення і про те, чи хочуть вони, щоб так було і після карантину. До введення режиму обмежень такого явища на зупинках майже не було. Результат опитування не змусив себе довго чекати — майже всі в один голос підтримували те, що нам вдалося скооперуватися та гідно зустріти такий виклик, як обмеження на кількість пасажирів та зменшений автопарк комунального і приватного автотранспорту.

Менталітет кременчужан мало чим відрізняється від менталітету мешканців країн Європи, які давно створюють черги, а не натовпи на зупинках. Хоча навіщо ходити до Європи, коли у великих містах України також ставали в черги, щоб уникати конфліктів та зайвих контактів з оточенням ще до пандемії COVID-19.

З досить бурхливою, але позитивною реакцією щодо створення черг на зупинках міського транспорту можна ознайомитися в матеріалах під головним фото.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация