«Ні хвоста, ні зябри!»: сьогодні кременчуцькі рибалки відзначають біля берегів своє професійне свято

663 0
«Ні хвоста, ні зябри!»: сьогодні кременчуцькі рибалки відзначають біля берегів своє професійне свято

День рибалки – це особлива дата для кожного риболова. У цей липневий день вони збираються порибалити на Дніпрі, на Пслі, та багатьох інших водоймах Кременчука.

Влітку сонце нещадно смажить все навколо і лише найвитриваліші риболови знають ціну спеки. Вони можуть займатися улюбленою справою до самого вечора.

За словами кременчуцького рибалки Володимира, доля – річ примхлива.

 «В одному випадку, навіть просидівши на воді до самого вечора, можна не зловити майже нічого. Іншого разу, навпаки, привозиш додому цілий садок, повний риби. Тут вже не вгадаєш, як воно вийде...», - зазначив він.

За його словами, відчуття усім тілом моменту кльову, момент боротьби мисливця зі здобиччю – саме це і пробуджує азарт риболова. Азарт є чи не найважливішою складовою ремесла рибальства. Саме він і робить із людини справжнього рибалку, даючи їй сили та наснаги.

 «Щоб наловити досхочу - далеко мандрувати не треба. Якщо плануєте рибалити з човна, то можна стати під Зелений острів, прямо біля фарватеру. Якщо ж з берега, то можна спуститися на каменисті береги Дніпра, прямо за річковим вокзалом...», - розповідає пан Володимир.

Вдосталь наловивши риби, відчувши усю радість та захоплення від риболовлі, рибалки збираються компаніями на берегах річок та островах, розпалюють багаття та варять юшку з тільки-но пійманої риби. Не зайвою буде і чарочка горілки. Часто чути байки рибалок про найбільшу виловлену рибу, а також різноманітні історії про пригоди на риболовлі.

Це завжди супроводжується сміхом та галасом. При цьому рибалки обов’язково детально розпитують найбільш успішних, на що саме вони впіймали свою здобич.

Вже вдома їх зустрічають діти та кохані, яким вони показують свій улов, обов’язково вишукуючи серед нього найбільшу рибину.

Побажаємо усім риболовам доброго здоров’я та багатого улову. Як кажуть самі ж риболови одне одному: «Ні хвоста, ні зябри!».

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация