Депутати Кременчуцької райради звернулися до президента, щоб приєднати Власівку до нашого району

2 795 0
Депутати Кременчуцької райради звернулися до президента, щоб приєднати Власівку до нашого району

У вівторок, 23 червня, на сайті Кременчуцької районної ради в розділі “Матеріали до чергової сесії” з’явилося звернення під назвою “Про звернення депутатів Кременчуцької районної ради Полтавської області до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Полтавської обласної ради та Полтавської обласної державної адміністрації щодо включення селища міського типу Власівка Кіровоградської області до складу Кременчуцького району Полтавської області”.

Офіційно підтримали це звернення сьогодні, 25 червня. У ньому депутати райради підтримали голову Власівки та представника громади, які нещодавно виступали в раді.

Інше - про історію цього питання. А вона починається у 1991 році й перші звернення з цього приводу приймала в цей час Кременчуцька міська рада під керівництвом тодішнього мера міста Івана Пономаренка.

За тим, що є сьогодні, - питання приєднання Власівки до Кременчука або до Кременчуцького району  аналогічне питанню будівництва нового мосту через Дніпро, який теж повинен колись постати поруч з Крюківським.

 

Читайте також: Сесія Кременчуцької райради не відбулася. Плани Власівки про приєднання відкладаються

 

З текстом звернення можна ознайомитися у фотоматеріалах до новини.

 

Матеріали по темі:

Ні приєднання, ні “швидких”. Власівка не отримає від Кременчука навіть медичної допомоги

Скоро депутати Кременчуцької районної ради зберуться на сесію. Якщо цього разу буде кворум

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация