Місто не може — область допоможе: у Кременчуцькому шпиталі були і концерт, і премії, і квіти. ФОТО

1 138 0
Місто не може — область допоможе: у Кременчуцькому шпиталі були і концерт, і премії, і квіти. ФОТО

Сьогодні, 19 червня, в Кременчуці поздоровляли представників медичної галузі з Днем медичного працівника, який святкуватимуть у неділю. Попри прикмету, що завчасно вітати не можна, лікарі все одно почули багато приємних слів від керівництва, колег та пацієнтів.

До комунальних закладів міста завітали чиновники, які накидали купу приємних слів, а лікарям доводилося плескати в долоні, адже вони знали, що грошової премії цього року не буде.

 

Читайте також: Премій як в Полтаві не буде. Кременчуцькі чиновники сьогодні вітають медиків з їхнім святом

 

Приємний виняток — це Кременчуцький обласний шпиталь для ветеранів війни. Тут працівники не слухали міських керівників галузі медицини та віцемерів. Натомість, керівництво закладу підготувало концерт, в якому виступали самі працівники закладу. Вони захотіли подарувати своїм колегам свято в цей важкий час. Чоловіки та жінки вибігали на сцени у вишиванках, танцювали і співали, а оплески лунали в ритм пісням, що додавало артистам мотивації.

Окрім приємних вражень, кожне відділення отримало солодкі подарунки — короваї. І найприємніший подарунок — це, звісно ж, премії. За словами начальника шпиталю Миколи Литвиненка, вони змогли виділити гроші своїм працівникам. Це логічно — медзаклад підпорядкований області і, відповідно, отримує гроші з обласного бюджету, з якого на виплати персоналу лікарень не пошкодували грошей.

Микола Миколайович не сказав про розмір премії, але зазначив, що всі медпрацівники шпиталю, а їх майже двісті, отримали однакові суми.

Організатори не забули і про прекрасну стать, тому посеред виступу до зали ввійшли двоє чоловіків з величезними букетами троянд і по одній роздали жінкам.

Начальникам у сфері медицини і керівникам комунальних медзакладів нашого міста варто повчитися в обласних колег, як дарувати хороший настрій тим, у кого зараз неабиякий відповідальний період.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация