Кременчук очікує результати аналізів 239 громадян, у яких підозрюють COVID-19

585 0
Кременчук очікує результати аналізів 239 громадян, у яких підозрюють COVID-19

Кременчук наразі очікує на 239 результатів ПЛР-тестів громадян, зокрема нових пацієнтів медзакладів і контактних осіб, тих, яким було діагностовано коронавірусну інфекцію раніше. 

Про це сьогодні, 7 травня, повідомили на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації. 

Трохи статистики: вчора з ГРВІ до лікарень міста звернулися 12 дорослих і 6 дітей. На сьогодні з пневмонією у лікарні інтенсивного лікування "Кременчуцька", в інфекційному відділенні, знаходяться 25 хворих, у 23 з них діагностовано коронавірус раніше, двоє з них - у тяжкому стані. 

Окремо очільник управління охорони здоров'я Максим Середа доповів, що в дитячій лікарні наразі перебувають двоє дітей із пневмонією, четверо вже одужали та були виписані додому.

Учора 8 громадян було протестовано експрес-тестами - результати негативні. На Полтаву було направлено 19 змивів.

46 результатів було отримано - один із них показав позитивний результат на COVID-19. Як говорилося раніше, це хлопець 18-ти років, родич жінки-медика, в якої було діагностовано коронавірусну інфекцію раніше. Він знаходиться під наглядом сімейного лікаря вдома, стан його не важкий.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация