Новий флешмоб #bookcoverdouble з Нью-Йорка перекочував у Кременчук. ФОТО

1 113 0
Новий флешмоб #bookcoverdouble з Нью-Йорка перекочував у Кременчук. ФОТО

Учора, 4 травня, Відділ абонементу ЦМБ у Кременчуці спробував відтворити флешмоб, який запустила одна з бібліотек Нью-Йорка. Він називається #bookcoverdouble, його суть — повторити обкладинку книги, але не перемалювати чи ще якимось чином, а в реальному житті.

 

 

Наша бібліотека також вигадала український варіант хештегу — #відтвориобкладинкукниги. Український хештег, відповідно, і книжка повинна бути українською. Бібліотекарі взяли “неправильну книгу” Ірен Роздобудько “Одного разу...”.

До речі, в інтернеті цей рух досить популярний. І хоч поки що кременчуцькі бібліотекарі стали першими, хто ініціював флешмоб у нашій країні, за кордоном творчих людей також вистачає. Варто зазначити, що люди підходять до цього руху досить серйозно, винаймаючи фотографів та витрачаючи час і кошти на косплей.

Але поки що рух найбільшої популярності набув саме в Twitter, звідки “Програма Плюс” і взяла приклади того, як любителі почитати борються з нудьгою та діляться своїм талантом під час карантину.

 

Довідка:

Флешмоб — це заздалегідь спланована акція, розрахована на масове виконання. Зазвичай флешмоби організовано через всемере́жжя чи інші сучасні засоби комунікації.

Хештег — слово або фраза, яким передує символ “#” (октоторп). Хештеги дають можливість групувати подібні повідомлення, таким чином можна знайти хештег і отримати набір повідомлень, які його містять.

Косплей — один із видів перфомансу, який полягає у відображенні в режимі реального часу певних відомих персонажів чи ідей, за допомогою костюма та характерних аксесуарів.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация