Кременчуцькі водії тепер перевірятимуть та оплачуватимуть штрафи через додаток

639 0
Кременчуцькі водії тепер перевірятимуть та оплачуватимуть штрафи через додаток

Сьогодні, 28 квітня, вийшло оновлення додатку, в якому водії за номером водійського посвідчення, ІПН або за серією та номером штрафу можуть перевірити та заплатити за порушення ПДР, а також перевірити історію сплат, повідомляє пресслужба сервісу «Штрафи UA».

Протягом минулого року траплялося, що більшість автомобілістів були змушені платити один і той же штраф кілька разів через процедурні помилки, а також деякі водії просто не встигали сплачувати штраф вчасно, через що стикалися з арештом майна, банківського рахунка та іншими заходами впливу.

Щоб вирішити ці проблеми, вирішили випустити оновлену програму, яка допоможе уникнути усіляких труднощів у сплаті або перевірці порушень правил дорожнього руху.

Також наголошують, що так як в Україні заплановано офіційний запуск системи автоматичної фото- і відеофіксації порушень ПДР, послуга буде ще більш актуальною, адже кількість штрафів буде рости.

Варто зазначити, що оновлена версія додатку "Штрафи UA" вже працює для IOS, але для Android оновлення вийде на початку травня.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация