У Кременчуцькій міськраді не вистачає антисептиків у санкімнатах, хоча закупили багато. Де вони?

767 0
У Кременчуцькій міськраді не вистачає антисептиків у санкімнатах, хоча закупили багато. Де вони?

Сьогодні, 23 квітня, в період карантину в міській раді Кременчука провели 43 сесію, куди прийшли чимало депутатів, журналістів і правоохоронців.

І щоб дотримуватися обов’язкових карантинних заходів, міськрада повинна була забезпечити всю будівлю антисептичними засобами, які, до речі, вона закупила у великій кількості нещодавно, перевірити у всіх присутніх температуру тіла та обов’язково проконтролювати дотримання певної дистанції між людьми в приміщенні.

 

Читайте також: Літри антисептиків по 365 гривень за флакон: у напівпорожню мерію Кременчука закупляють засоби захисту

 

З вище перерахованого більш-менш було дійсно виконано – перевірка температури. Але навіть і в цьому бути точно впевненими не можна. Бо представників ЗМІ одразу біля входу зупиняла охорона, щоб виміряти температуру, й тільки потім впускала всередину. А ось депутатів чомусь перевіряли аж на другому поверсі, перед тим, як увійти в зал засідання. Тож про те, що всі депутати здорові та з нормальною температурою, повідомив мер міста на початку засідання.

А тепер щодо антисептиків. На вході в будівлю, біля пропускного пункту в приміщення, де перебуває охорона, повісили лише один флакон з антисептиком, яким може скористатися кожен. Але цікаво те, що в туалетах міської ради чомусь їх не поставили. Ось на фото можна побачити, що, крім мила, там нічого немає.

Тож є питання ­– куди поділи 80 літрів антибактеріального засобу, який закупили нещодавно? Мабуть, їх пороздавали, як сьогодні всі мали змогу побачити на сесії - кожному депутату в руки дали по флакончику. Та невже не можна було поставити один чи декілька в санкімнатах, де вони б точно не завадили? 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация