Нагадування для кременчужан: як обрати якісну захисну маску та чим вони відрізняються одна від одної

853 0
Нагадування для кременчужан: як обрати якісну захисну маску та чим вони відрізняються одна від одної

Як відомо, карантин продовжили, тож обмеження діятимуть ще кілька тижнів і «масковий режим» ще ніхто не планує відміняти. Тому час нагадати, як підібрати правильно маску, щоб захиститися від коронавірусної інфекції.

По-перше, більшість масок, які наразі носить майже кожен, не мають жодної ефективності. Тобто вони не зможуть захистити людину від коронавірусу, але допоможуть не поширювати хворобу.

До таких масок відносяться:

  • медична процедурна,
  • медична хірургічна.

Зазвичай такі маски призначаються для медиків, але наразі їх дозволили носити всім у громадських місцях. 

І треба пам’ятати, що вона може бути використана лише один раз. Не слід надівати повторно цю маску, якщо ви вже проходили в ній більше 2-4 годин. Це може бути дуже шкідливо для вашого здоров’я.

По-друге, слід знати, що тканинні саморобні маски взагалі не захищають від передачі вірусів та інших інфекційних хвороб. Вони можуть слугувати лише в несприятливу погоду, коли в повітрі є багато дрібних частинок. Тобто захистити від коронавірусу вони взагалі не можуть.

Проте не всі багаторазові маски такі марні. Наприклад, маска Pitta може захистити від інфекційних хвороб, бо має 3 захисні шари. Завдяки правильній дезінфекції вона зможе прослужити дуже довго.  

Не слід забувати й про найнадійніший захист, хоч і важкодоступний – респіратор. Він також багаторазовий, за умови правильнної дезінфекції. Але респіратор може бути корисним лише здоровим людям. Хворим ні в якому разі не можна його носити, бо інфіковане повітря буде виділятися назовні через клапан. Тож таким чином можна наразити на небезпеку всіх оточуючих людей.

Власне кажучи, маски треба обирати з розумом, щоб надалі бути впевненим у своїй безпеці та безпеці оточуючих. Хоча, звісно, придбання масок залежить не тільки від бажання, а також від фінансів та наявності в аптеках чи інших закладах цих речей. Тож бережіть себе і пам’ятайте про рекомендації. Та намагайтеся забезпечити себе всім необхідним, якщо є така можливість.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация