Дихати неможливо. Кременчужани скаржаться на різке та смердюче повітря

1 659 0
Дихати неможливо. Кременчужани скаржаться на різке та смердюче повітря

Сьогодні зранку Кременчук затягнуло їдким димом. Жителі міста почали бити на сполох у соцмережах та скаржитися, що в Кременчуці, майже в усіх районах, починаючи від Раківки, закінчуючи Молодіжним та найближчими до міста селами повітря сильно забруднене й нічим дихати. 

В останні роки тема смогу неабияк заполонила свідомість кременчужан, бо чи не кожного року вони потерпають від різноманітних викидів у атмосферу підприємствами, розташованими в нашому місті.

Втім цього разу причина різкого запаху в повітрі в Кременчуці полягає в пожежах на відкритих територіях, які рятувальники гасять не одну добу. Також імовірно, що внаслідок вітру, нам в місто принесло "подарунки" з зони відчуження, де наразі рятувальники продовжують боротися з вогнем.

Втім, як запевнили працівники ДСНС, загрози для сховища радіаційних відходів у Чорнобильській зоні та інших критичних об'єктів немає. У відомстві також запевнили, що пилова буря, що напередодні накрила кілька регіонів та столицю, з пожежами у Чорнобильській зоні не пов'язана.

Станом на ранок 17 квітня, служба 1563 міста Кременчука повідомила, що на даний час у місті щодо задимленності пожеж не виявлено. Хоча вночі була пожежа в с. Кам'яні Потоки, горіли плавні.

"Інша інформація відсутня", - повідомили в мерії.

Відсутня інформація відносно різкого повітря в місті Кременчуці й на інтерактивній мапі. Водночас там зазначено, що наприклад у Києві ситуація геть плачевна. Згідно з рейтингом компанії IQ Air Київ взагалі наразі увійшов у ТОП-3 в рейтингу міст з найбільшим забрудненням атмосфери у світі...

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация