За минулу добу на кременчужан склали 11 адмінпротоколів зі штрафом на 17 тисяч

831 0
За минулу добу на кременчужан склали 11 адмінпротоколів зі штрафом на 17 тисяч

На сьогоднішньому засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації, який розпочався о 10:00 в будівлі Кременчуцької мерії, почав доповідати головний патрульний міста Олександр Борзенко. Він розповів, скільки адмінматеріалів за минулу добу довелося скласти патрульним на кременчужан і за що.

Отже, за вчора на містян виписали аж 11 протоколів за порушення обмежувальних заходів. Головний патрульний каже, що на жаль, містяни намагаютсья шукати лазівки в чинному законодавстві.

Більшість адмінпротоколів склали за розпивання алкогольних напоїв у паркових зонах. Тобто, скоріше за все, половину протоколів виписали на якусь одну компанію, яка захотіла відпочити в парку. Також люди дозволяють собі відпочивати на дитячих майданчиках, попри те, що заборона почала діяти задовго до того, як Кабмін посилив обмежувальні заходи.

 

Читайте також: За добу в Кременчуці виписали більше штрафів на 17 тис. грн, ніж в інших містах області

 

Пан Борзенко сказав, що патрульні і так намагаються входити в ситуацію громадян, але громада їх не чує. Тож невже в кременчужан справді більше гонору і вони дозволяють собі навіть більше, ніж мешканці обласного центру? Чи все ж гонору більше в наших патрульних?

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация