У Кременчуці понад 100 осіб знаходяться на самоізоляції, та 14 громадян – на обсервації в лікарні

509 0
У Кременчуці понад 100 осіб знаходяться на самоізоляції, та 14 громадян – на обсервації в лікарні

Сьогодні, 11 квітня, в мерії Кременчука під час засідання штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації йшла мова про дотримання умов карантину, та як проходить самоізоляція деяких громадян в місті.

Як повідомив керівник лабораторного центру Держспоживслужби Андрій Поляков, учора, 10 квітня, було перевірено 10 адрес, де перебували 20 осіб на самоізоляції. Зазначається, що порушення не виявлено, всі сидять вдома.

Наразі в Кременчуці на самоізоляції знаходяться 159 громадян. Загалом з початку карантину – 478 містян, але з них вже вибуло 351 чоловік.

Про це повідомляє начальник управління охорони здоров’я Максим Середа.

За останню добу додалось 23 особи, але здебільшого це контактні, із закордону прибув лише 1 чоловік.

Як відомо, МОЗ постановив, що відтепер всі приїжджі із закордону повинні знаходитися на обсервації. Тож в Кременчуцькій лікарні відновлюваного лікування було розміщено вже 14 громадян. Загалом місць в лікарні 100. Проте М. Середа зазначає, що ліжок вистачить всім, навіть якщо 100 осіб заповнять повністю цю лікарню, то є резервне приміщення для інших чоловіків.

Також стало відомо, що наразі чекають ще 2 особи із закордону. Незабаром повідомлять коли саме очікується їх приїзд. Як зазначив Середа, цим громадянам забезпечать миттєво обсервацію, тож не допустять поширення захворювання, якщо його виявлять.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация