Музика, яка лікує і надихає: до Кременчука завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж

1 887 0
Музика, яка лікує і надихає: до Кременчука завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж

Вчора, 25 лютого, в Міському Палаці культури Кременчука відбувся концерт інструментальної музики мовою сучасного композитора Євгена Хмари. Разом із Євгеном виконувала свої авторські твори і його дружина Дар’я Ковтун, яка відома під псевдонімом ODARA.

 

 

Євген Хмара став відомим у 2012 році, коли дійшов до фіналу шоу «Україна має талант». Наразі композитор є володарем Голівудської премії імпровізаторів та міжнародного звання Yamaha Artist. Його дружина теж популярна – вона фіналістка шоу «Х-Фактор». Разом із чоловіком вона виховує двох чудових малюків і виконує та пише власні пісні. Зіркове подружжя постійно разом, а воно й не дивно, бо по тому, як вони дивляться одне на одного, можна одразу побачити, яке сильне в них кохання та велике почуття гордості одне за одного.

 

 

Почався концерт із чарівного виконання на інструменті ханг – це ударні, що складаються з двох з'єднаних металевих півсфер. Потім приєднався до магічного звучання і Євген Хмара, він почав грати на фортепіано. Поєднання цих прекрасних звуків заворожувало й занурило увесь зал у світ гарної музики. Кожна нота спочатку заспокоювала, а потім, при наростанні темпу та звуків,  ніби змушувала кременчужан перевести подих.

 

 

Згодом приєднався до гри Євгена Хмари на фортепіано і струнний квартет «Black Tie» - поєднання скрипок та віолончелі перетворювало концерт на більш казковий.

 

 

Євген Хмара після виконання своїх шедеврів спілкувався із залом. Він дякував за теплий прийом, ділився своїми думками  і важливими для нього подіями. Одна з найголовніших новин – це те, що в цей вечір, 25 лютого, його синочку виповнилося три рочки. І згодом зіграв дуже особливу для нього пісню, яка з’явилася на світ, коли він вперше дізнався, що стане батьком. Цей витвір мистецтва він присвятив своїй сім’ї та всім присутнім у цьому залі родинам. Бо для композитора найголовнішим є його родина. Цю мелодію він виконував разом з акордеоністом Дмитром Решетником. І при виконанні цієї пісні Євген почав одночасно грати і на фортепіано, і на піа́ніці. Після виступу він показав глядачам, як працює цей пристрій.

 

 

Щороку Євген організовує благодійні концерти для дітей з обмеженими фізичними і розумовими здібностями, оскільки було помічено, що його музика позитивно діє на здоров'я дітей. Відомо, що таким діткам дуже важко сконцентруватися, тому зазвичай вони можуть слухати музику лише 20 хвилин. Проте на концерті Євгена, який тривав більше години, дітки до кінця слухали його та були щасливі. Вони водночас і сміялися, і плакали. Це дуже порадувало Євгена.

 

 

Згодом він попросив кременчужан заплющити очі й подумати про свої мрії. При цьому пообіцяв, що вони обов’язково здійсняться. Глядачі послухали його й поринули у світ своїх мрій під чарівну музику.

 

 

Євген поділився з глядачами ще однією особливою мелодією. Це була пісня, яку він створив разом зі своїм маленьким сином. Вона входить у новий альбом, який уже є п’ятим. Але коли саме випустить митець цей альбом, він поки що не каже. Кременчужан зачарувала ця пісня, вони посміхалися, коли наприкінці ввімкнули запис голоса малюка Євгена. Його синочок сміявся щирим сміхом, який торкнувся до серця кожного присутнього.

 

 

Потім на сцену вийшов запальний саксофоніст. Разом із Євгеном вони виконували жваві та чарівні мелодії. Навіть потім композитор залучив зал до співів. І всі охоче підтримали цю ідею. Згодом музиканти почали грати дуже чарівну й заспокійливу пісню. Євген запропонував чоловікам запросити своїх жінок на повільний танець, а іншим запалити увесь зал ліхтариками телефонів. Усе це було настільки гарно й чарівно, що просто перехоплювало подих.

 

 

Виконавиця ODARA заспівала дві авторські пісні під акомпанемент свого чоловіка. І глядачі на знак подяки після виступів дарували квіти і Євгену, і Дар’ї.

 

 

На вечорі була чарівна атмосфера, настільки заворожили кожного пісні Євгена, що коли той уже разом зі своєю командою прощався, то кременчужани не хотіли його відпускати. Тому Євген разом зі своєю дружиною та всією командою виконали на біс усім відомий хіт «Червона рута». Співали всі: і Дар’я, і зал. І після цього чудового виконання артисти попрощалися із залом та закінчили свій неймовірний концерт, який ще довго всі будуть пам’ятати. Кременчужани були в захваті, таких емоцій вони вже давно не відчували і обов’язково прийдуть іще на такий концерт, коли Євген Хмара знову почне свій новий тур і приїде в Кременчук.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация