В Кременчуцькій бібліотеці на Водоканалі вчилися приборкувати акварель. ФОТОрепортаж

1 715 0
В Кременчуцькій бібліотеці на Водоканалі вчилися приборкувати акварель. ФОТОрепортаж

Учора, 24 січня, о 15:00 в Кременчуцькій міській ЦБС для дорослих (вул. Європейська, 66/13) відкрили виставку Тетяни Матюхи “Ніжна мелодія акварелі...”

Тетяна Матюха — це кременчуцька художниця і педагог, залюблена у мистецтво акварельного живопису. Учасниця виставок, у тому числі міжнародної виставки “Від Німана до Дніпра”, яка пройшла в 2019 році.

Як і обіцяли раніше, на заході вона розповіла про свою творчість та поділилася секретами акварелі. Також вона представила майстер-клас з модної зараз техніки скетчингу.


Довідка: Саме поняття “скетч” прийшло до нас із англійської мови. Це швидкий малюнок, який допомагає відобразити головну ідею, задум дизайнера.


 

 

Ця виставка відкрила серію експозицій “Зазирни у мою картину”, на яких кременчуцькі художники-професіонали і аматори представлятимуть свої твори всім відвідувачам бібліотеки.

Тетяна розповіла, як ще в дитинстві мріяла стати вчителем, але про малювання не забувала ніколи — займалася цим, скільки себе пам’ятає.

Вона продемонструвала усім присутнім, як саме художникам вдається швидко малювати — прямо на заході вона намалювала тістечко. І дійсно, впоралася з зим, як личить майстру, доволі швидко.

 

На заході, окрім художниці, виступали запрошені гості з віршами та музикою, яку вони приготували.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация