Кременчуцький автобус їдь! У міськвиконкомі чиновники затверджують рішення по новому транспорту

816 0
Кременчуцький автобус їдь! У міськвиконкомі чиновники затверджують рішення по новому транспорту

Кременчуцькі чиновники, на відміну від полтавських,  поки що не готові запустити на маршрути 8 нових автобусів, які було куплено на спеціальному тендері комунальним КАТП 1628.

Й це останнє рішення міськвиконкому, де місцеві чиновники минулого тижня затвердили чергове паперове рішення, без яких нічого не буде.

За тим, що прийнято, міськвиконком надав згоду, аби передати ці вісім автобусів в оренду з КАТП до Кременчуцького тролейбусного управління, на території якого цей транспорт стоїть.

Тож таке рішення було прийнято й, вочевидь, на підході наступні аналогічні в кількості не меншій десяти штук.

Бо перш за все – міськвиконком ще не прийняв рішення, аби цим автобусам було дозволено виїхати за ворота КТУ, а потім потрібно буде таке ж рішення, щоб аби можна було заїхати на стоянку.

І, звісно, ще немає рішення чиновників про прізвища водіїв, які будуть сидіти в кабіні, й так само немає рішення про те, де ці автобуси будуть заправляти. Й так само немає рішення чиновників, хто буде накачувати колеса повітрям, а хто - протирати поручні в салоні. 

Про що слід додати – на ситуацію слід дивитися оптимістично.

Вочевидь, за цей рік наші чиновники всі ці папери затвердять, а вже через рік – у 2021-му куплені за рахунок міського бюджету у 2019 році автобуси й почнуть перевозити пасажирів.  І, можливо, ми цьому будемо свідками.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация