Кременчужани, хто з вас уже встиг відпочити в Таїланді? Вакарчук вважає, що більшість. Опитування

1 268 0
Кременчужани, хто з вас уже встиг відпочити в Таїланді? Вакарчук вважає, що більшість. Опитування

"Програма Плюс" провела опитування у Facebook, щоб дізнатися, хто все ж встиг на зимові свята з’їздити в теплі краї.

Нещодавно в інтернеті з’явилися фотографії, на яких український народний депутат Святослав Вакарчук відпочиває на пляжі одного з міст Таїланду. Українці в мережах спохватилися: “Як, Вакарчук відпочиває в Таїланді?”

Здавалося б, що тут такого, ну відпочиває і відпочиває. Так ні, нардеп же, український політик. Потрібно відпочивати лише на українських курортах. І справді, чим йому Одеса не курорт? Або Скадовськ, наприклад.

Потрібно б йому брати приклад з інших депутатів. Ой стоп, вони також відпочивають за кордоном.

Проте Вакарчук повернувся в Україну та дав інтерв’ю, в якому на питання “Чому Таїланд?” він відповів, що це теплі краї, які обирають більшість українців.

"Програма Плюс" вирішила дізнатися в кременчужан, хто вже встиг на зимових канікулах відпочити в Таїланді. Не повірите, але жоден не обрав варіант “Я”.

 

 

І лише троє з опитаних бували там раніше.

Аж 103 людей обрали варіант “Не я”. Один із користувачів додав жартівливий варіант: “На моєму робочому столі — Мальдіви”, що можна вважати також як відповідь “Не я”. За нього проголосували 22 людини, а 22 плюс 103 — це вже 125.

Не обійшлося без коментарів під опитуванням:

 

 

Звісно ж, 150 людей — це не всі кременчужани і, можливо, та сама більшість українців, про яких казав пан Святослав, зараз лежать на пляжі і їм не до опитувань у Facebook. Або просто ця більшість живе не в Кременчуці.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация