Кременчук отримає новенькі “швидкі”. Полтавщина першою в Україні оновить автопарк. ФОТО

3 420 0
Кременчук отримає новенькі “швидкі”. Полтавщина першою в Україні оновить автопарк. ФОТО

Сьогодні, 10 січня, на стадіоні “Ворскла” в Полтаві показали сучасні автомобілі екстреної медичної допомоги. Їх розділять по всій області в рамках Постанови Кабміну відповідно до Програми президента України.

Полтавська область стала першою в Україні, яка отримала нові “швидкі”. Крім Полтавщини, участь у пілотному проєкті взяли Вінничина, Донеччина, Одещина, Тернопільщина та Київ.

На презентації 103 новеньких автомобілів Peugeot присутні були голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак та працівники екстреної медичної допомоги області.

“Автомобілі, які отримала область, є найсучаснішими. Частина з них повнопривідні, щоб виконувати завдання, враховуючи особливості області. Ми ставимо за мету в першому півріччі 2020 року повністю оновити автопарк екстреної служби медичної допомоги. Полтавська область перша в Україні, де буде повністю оновлений автопарк. І ми надаватимемо екстрену швидку медичну допомогу на найвищому рівні”, – зазначив Олег Синєгубов.

Віктор Лисак зі свого боку наголосив, що ці авто оснащені сучасним медичним обладнанням та є комфортними як для медперсоналу, так і для пацієнтів.

“Автомобілі всі оснащені обладнанням для спостереження, киснем, що є надзвичайно важливим. Всі авто мають апарати штучної вентиляції легень. Тут є необхідні ліки. Це не УАЗ чи “Газель”, вони значно кращі. Вартість одного автомобіля – 1 мільйон 900 тисяч гривень. Частину коштів, 150 мільйонів гривень, на придбання “швидких” надано в рамках пілотного проєкту, понад 50 мільйонів гривень виділили з обласного бюджету. Тобто в рамках Постанови Кабміну 75% надала держава, а 25% – область”, – розповів Віктор Лисак.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация