Офтальмологічний центр “Окулюс” запустив акцію для кременчужан, хворих на цукровий діабет

1 238 0
Офтальмологічний центр “Окулюс” запустив акцію для кременчужан, хворих на цукровий діабет

На ранніх стадіях хвороби ніяких симптомів може й не бути, тому людині з діабетом необхідно не рідше ніж двічі на рік консультуватися в офтальмолога. І така можливість у кременчужан, хворих на цукровий діабет, була.

22 листопада один із найкращих центрів області, спеціалісти-професіонали якого надають широкий спектр діагностичного обстеження, лазерного та хірургічного лікування очей, провів День відкритих дверей для хворих на цукровий діабет, який відвідали близько 60 пацієнтів.

У рамках заходу гості не тільки поспілкувалися з відомим професіоналом своєї справи, лікарем-офтальмологом, ретинологом та лазерним хірургом Вадимом Печерієм, а й безкоштовно пройшли діагностику зору - їм виміряли внутрішньоочний і артеріальний тиск, рівень цукру в крові, провели огляд очного дна. Після цього кожен із кременчужан отримав детальні рекомендації та поради.

Саме 22 листопада, на День відкритих дверей, хворі на діабет могли скористатися дуже привабливою знижкою та зробити томографію ока лише за 300 гривень (у звичайний день така процедура коштує 500 грн).

У центрі можлива не тільки діагностика патології органу зору. Тут проводяться лазерні операції при діабетичній ретинопатії, вторинній катаракті та глаукомі.

Усі гості, пройшовши діагностику, залишилися дуже задоволені. Тож у планах - продовження традиції: щоквартально спеціалісти-офтальмологи центру “Окулюс” проводитимуть кременчужанам, хворим на цукровий діабет, таку акцію.

На жаль, від цукрового діабету не застрахований ніхто, він може розвиватися і в дітей, і в людей середнього та пенсійного віку. Але захистити наш головний орган, який безпосередньо пов'язаний зі сприйняттям навколишнього світу, під силу кожному.   Головне - вчасно довірити здоров'я своїх очей профільним фахівцям.

Для сучасної діагностики та лікування очей тепер не треба далеко їхати, бо все є в Кременчуці за доступними цінами в ОЦ«Окулюс», де працюють професіонали, які дадуть шанс для тих, хто втратив надію знову бачити світ таким, яким він є.

Крім цього, хороша новина - наступного тижня в офтальмологічному центрі “Окулюс” з’явиться сучасна фундус-камера, з допомогою якої можна робити високоякісні знімки очного дна. Ця камера дозволяє досліджувати очне дно без закапування крапель для розширення зіниці, що робить процес більш комфортним як для пацієнта, так і для спеціаліста.

м. Кременчук, вул. Гвардійська, 11А

Телефони: 

+38 (096) 704-69-64
+38 (050) 715-93-71

Ліцензія №08/1109-М від 11.09.2017 року.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ

ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я!

Перед обстеженнями проконсультуйтеся з лікарем.

 

 

На правах реклами.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация