Застаріла очеретокосарка з переплатою майже в 1,5 мільйона гривень для кременчуцьких водолазів

1 555 0
Застаріла очеретокосарка з переплатою майже в 1,5 мільйона гривень для кременчуцьких водолазів

Комунальники тепер із шиком кататимуться на безочеретяних озерцях.

4 листопада Кременчуцька рятувально-водолазна станція провела аукціон на сайті публічних закупівель Prozorro на придбання самохідної установки класу амфібія марки Truxor (Швеція). Обґрунтовують це тим, що потрібно скошувати очерет та водорості.

Адміністрація станції збиралася придбати цю машину за 3,5 млн грн. Усього в аукціоні взяли участь дві компанії: ТОВ “Констракшн Машинері” та ТОВ "РЕМТЕХМОРПОРТ". Переможець — ТОВ "Констракшн Машинері" — київська компанія, що займається оптовою торгівлею запасними частинами автомобілів, оптовою торгівлею сільськогосподарською технікою та обладнанням.

 


Переможець той, у кого написано "мінімум"

 

Ця компанія має у своєму каталозі навіть не останню модель установки, а грошей отримає на дві такі машини. Тож дадуть вони нашим водолазам очереторізку моделі Truxor DM 5000, яка в них десь завалялася на складі. А завалялася тому, що Truxor уже не випускає такі моделі.

 

 

У своєму прайс-листі шведська компанія зазначила, що DM 5000, який, між іншим, 2010 року випуску, на своєму виробництві вони замінили на більш сучасний зразок — DM 5045. Навіть ціну прибрали. Проте опублікували ціну на нову модель — 78 400 євро (за курсом Нацбанку це 2 млн 153 тис грн, але аж ніяк не 3,5 млн грн). І кожен розуміє, що стара модель не може коштувати дорожче, ніж нова, тож вартість DM 5000 іще менша, і вже точно за 3,5 млн можна купити дві такі машини.

 

І що це - відмивання грошей чи некомпетентність із боку адміністрації рятувально-водолазної станції — невідомо. Від будь-якого з цих варіантів страждає міський бюджет.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация