В Україні зростає захворюваність дітей, тому планується розширення мережі закладів відпочинку

672 0
В Україні зростає захворюваність дітей, тому планується розширення мережі закладів відпочинку

Про це заявила Генеральний директор директорату захисту прав дітей Світлана Ільчук під час зустрічі щодо обговорення робочого варіанту Концепції Державної програми оздоровлення і відпочинку дітей та розвитку мережі дитячих оздоровчих закладів на період до 2023 року з представниками інших міністерств та відомств.

 «На жаль, кількість дитячих закладів оздоровлення та відпочинку поступово зменшується. Більшість з тих, що є, не відповідають вимогам сьогодення та є такими, що потребують не тільки модернізації їх матеріально-технічного стану, а й удосконалення змісту й структури освітньо-виховної діяльності з урахуванням сучасних вимог», - зазначила Світлана Ільчук.

У ході зустрічі сторони обговорили основні напрямки, які необхідно відобразити в даному документі, а саме: питання безпеки, якості надання послуг, санітарних норм, контролю за закладами для відпочинку дітей та питання санаторно-курортного лікування дітей з інвалідністю.

«Протягом останніх років спостерігається стійка тенденція до погіршення стану здоров’я дітей, яка обумовлена впливом різних негативних факторів соціально-економічного, екологічного та психоемоційного характеру. Рівень захворюваності поступово збільшується, тому дане питання є першочерговим для вирішення», - резюмувала Світлана Ільчук.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация