Укрзалізниця заявила про чергові хуліганські дії у Кременчуці – дроти на мережах та метання каміння

748 0
Укрзалізниця заявила про чергові хуліганські дії у Кременчуці – дроти на мережах та метання каміння

Останнім часом Укрзалізниця почала заявляти про систематичні хуліганські дії, направлені на дестабілізацію роботи компанії.

"Упродовж останніх вихідних у місті Кременчуці було вчинено хуліганські дії, що спрямовані на дестабілізацію роботи залізничного транспорту. Зокрема, зловмисники двічі накидали дріт на контактну мережу, що призводило до зупинки руху поїздів. Також невідомі закидали електровоз камінням. Про всі випадки повідомлено правоохоронні органи.

 Нагадаємо, що це не поодинокі спроби перешкоджати роботі залізниці в Кременчуці впродовж останніх тижнів. У ПАТ «Укрзалізниця» обурені такими випадками та закликають правоохоронні органи докласти максимум зусиль для встановлення осіб, які здійснили правопорушення".

Цікаво, що прес-служба Укрзалізниці нібито вказує на винуватців скоєного, натякаючи, що це ті, хто вимагав підвищення заробітної плати в керівництва. У повідомленні вказується, що під час мирного італійського страйку учасники акції закликали до радикальних дій.

Тож правоохоронцям варто встановити не тільки винуватців, але й знайти замовника таких дій. Адже не виключається варіант помсти не тільки працівників роботодавцям, але й керівництвом компанії своїм працівникам.

Але у всьому має розібратися слідство.

Прес-служба залізниці додає: 

- Минулого тижня було обкидано локомотив та поїзд сторонніми предметами. А 2 червня, близько дванадцятої години ночі, на станції Потоки під час слідування вантажного поїзда невідомі особи кинули в електровоз пляшку з легкозаймистою речовиною із запаленим гнотом.

Про кожен такий випадок Укрзалізниця повідомляє правоохоронні органи, адже такі дії зловмисників можуть призвести до негативних наслідків, зокрема, створити загрозу для безпечного та безперебійного перевезення пасажирів і вантажів.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация