Зовсім скоро Кременчук визначить нового володаря Кубка "Хатіко"

808 0
Зовсім скоро Кременчук визначить нового володаря Кубка "Хатіко"

Всеукраїнський благодійний костюмований парад тварин "Хатіко" відбудеться в парку "Придніпровському" 3 червня. Як зазначають організатори, реєстрація розпочнеться о 10.30, а сам парад - об 11.00.

"Парад, в первую очередь, - это благотворительное мероприятие, которое в неформальной обстановке объединяет защитников животных, волонтеров и просто неравнодушных и добрых людей. Жестокость по отношению к животным, а также безучастность к их страданиям есть, по моему мнению, один из тяжелейших грехов человека. Главной целью является предотвращение случаев жестокого обращения с бездомными животными, развитие и воспитание ответственного отношения, обратить внимание на проблемы бездомных животных, быть гуманнее и добрее к братьям нашим меньшим. Мы хотим помочь кременчугскому приюту для животных - коммунальному предприятию «Спецсервис-Кременчуг» финансово и постараться их питомцев пристроить в добрые руки", - зазначає головний натхненник заходу Геннадій Тертичний.

За його словами, як і раніше, під час костюмованого параду буде проводитися акція «Знайди себе», адресована всім людям з великим серцем, яким не байдужа сумна доля викинутих на вулицю собак.

У рамках цієї акції місцеві активісти, журналісти та громадські діячі вкотре ламатимуть стереотипи, пов'язані з безпритульними тваринами, та шукатимуть бідолахам нових люблячих господарів. Організатори запевняють, що на нових власників тварин чекатимуть заохочуючі подарунки.

Ті, хто не зможе забрати тварин під час акції, в будь-який зручний для них час зможуть відвідати й вибрати собі друга в КП «Спецсервіс-Кременчук» по вул. Горького, 48/75, тел. (0536) 74-12-61.

Зможуть містяни допомогти чотирилапим і фінансово. Так, для благодійних внесків учасників та відвідувачів параду буде встановлено спеціальних бокс, який журі відкриє після завершення дійства.

Нагадаємо, що на минулорічному параді "Хатіко" кременчужани зібрали 9 тис. 450 грн благодійної допомоги.

Організатори звертають увагу, що визначати переможця Кубка "Хатіко" будуть самі кременчужани. Щоб проголосувати за когось, містяни купуватимуть спеціальні наліпки та віддаватимуть господарю вподобаної тварини. В кого буде найбільше наліпок, той і стане володарем цьогорічного Кубка.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация