Художник Олексій Рубанов приїхав з VI Міжнародного Арт-бієнале

965 0
Художник Олексій Рубанов приїхав з VI Міжнародного Арт-бієнале

Днями до Кременчука повернувся з VI Міжнародного Арт-бієнале художник Олексій Рубанов. Його серія картин "Look at my eyes" ("Дивися в мої очі") отримала у Пекіні багато схвальних відгуків від світових митців. На полотнах зображено всесвітньо відомих та успішних творчих особистостей, зокрема Боба Марлі, Фредді Мерк’юрі, Джонна Леннона, Джиммі Хендрикса, Віктора Цоя, Елвіса Преслі, Курта Кобейна, Джима Моррісона та Френка Заппи. Як зізнався раніше сам художник, цю серію можна продовжувати до безкінечності, адже людство пам`ятає безліч легендарних митців.

Виставка у Китаї під гаслом "Пам'ять та мрії" досі триває, але художник уже повернувся додому після більш ніж тижневого перебування за кордоном. За час цьогорічного бієнале Олексій Рубанов також взяв участь у проекті "Китай очима іноземців" та побував у місті Янчжоу, яке існує близько 2 500 років. 

Перш ніж поїхати на бієнале та отримати визнання свого таланту на такому значному рівні, Олексій Рубанов збирав кошти на подорож, влаштовуючи аукціони, у чому йому допомагали мешканці нашого міста. 

Наступного року Олексій Рубанов планує потрапити на подібне бієнале, яке проходитиме в Бангладеш.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация