Кременчужан запрошують на "РинОК" шукати нові ідеї для розвитку ринку "Універсальний"

1 107 0
Кременчужан запрошують на "РинОК" шукати нові ідеї для розвитку ринку "Універсальний"

Кременчуцька громадська організація Культурний Діалог/Сultural dialogue спільно з ПП "Світлодін" анонсувала відкриття в Кременчуці «Майстерні РинОК». 

Працюватиме вона з 12 по 17 червня біля ринку "Універсальний", що знаходиться в мікрорайоні Молодіжний, у районі зупинки "Героїв України".

Як зазначають організатори, "Майстерня РинОк" стане відкритим майданчиком для спілкування, освіти та дозвілля мешканців мікрорайону "Молодіжного", підприємців, покупців ринку та всіх бажаючих.

Щодня у «Майстерні РинОК» відбуватимуться дослідження простору ринку, вивчення думок різних груп, майстер-класи для дорослих та дітей, дискусії, зустрічі з цікавими людьми, концерти.

Зауважимо, що стати учасником "Майстерні" та провести власну лекцію/виставку/концерт/майстер-клас можуть усі бажаючі. Для цього потрібно лише заповнити реєстраційну форму, в якій указати контактну інформацію, бажану дату участі та час.

- Станьте учасником позитивних змін, адже саме на основі ваших ідей та думок відбуватиметься подальше перетворення простору самого ринку та навколо нього! - закликають організатори "Майстерні".

Нагадаємо, що минулого року в Кременчуці вже працював павільйон «Майстерні міста», що фокусувався на розвитку рекреаційних зон. У результаті проекту було обрано одразу три зелені зони Кременчука, які слід вдосконалювати в першу чергу.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация