Полтавщина отримає ліки проти дифтерії, правцю, сказу та укусів змій

786 0
Полтавщина отримає ліки проти дифтерії, правцю, сказу та укусів змій

МОЗ затвердило розподіл 130 тисяч доз імуноглобулінів та антитоксинів, які Україна отримала від Посольства Індії. Усі лікарські засоби мають сертифікат якості GMP, повідомляє Урядовий Портал.

35 000 доз протиправцевого імуноглобуліну, 79899 доз правцевого антитоксину, 900 доз дифтерійного антитоксину, 14 450 доз антирабічного імуноглобуліну та 1500 доз антитоксину проти зміїної отрути розподілені в регіони згідно з потребами.

Оскільки мова йде про гуманітарний вантаж, то його доставку на місця мають здійснити регіони.

Нагадаємо, що з 2014 року в Україні відсутні сироватки та імуноглобуліни через відсутність реєстрації. 

Виробники не були зацікавлені в тому, щоб заходити на український ринок, а Міністерство охорони здоров’я, відповідно до закону, не може бути ініціатором реєстрації.

Тому гуманітарні вантажі до цього часу були єдиним шляхом забезпечення громадян України специфічними сироватками в разі необхідності.

Цього року Україна вперше закупить специфічні сироватки.

На початку року було прийнято рішення про включення відповідних препаратів до номенклатур закупівель, а наказ №629 від 6 квітня затверджує перелік необхідних лікарських засобів.

До закупівель включено 11 номенклатур, зокрема сироватки та імуноглобуліни проти дифтерії, сказу, правцю та ботулізму, препарати для лікування малярії.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация