У більшості дитячих садочків Кременчука відсутня сигналізація. ФОТО

1 179 0
У більшості дитячих садочків Кременчука відсутня сигналізація. ФОТО

Перевірки продовжуються.

Вчора, 8 травня, перевірка на протипожежну безпеку відбулася у двох дитячий садочках в центрі міста: №10 (вул. Мазепи) та №11 (вул. Академіка Маслова).

Провідний інспектор ВЗНС Кременчуцького МРУ ГУ ДСНС України в Полтавській області Марина Мартиненко зазначила, що майже у всіх дитсадках міста не має пожежної сигналізації тощо. 

Дитячий садок №10 

Серед порушень у цьому дитячому закладі Марина Мартиненко виявила наступні - відсутність пожежної сигналізації, відсутність вогнезахисного оброблення покрівлі. Також у садочку стіни обшиті матеріалами з невідомими показниками горючості, що є також порушенням. 

За словами завідуючої дитячого садочка, в червні цього року, в закладі робитимуть дах та вогнезахисне оброблення даху. На 2019 рік заплановано встановлення сигналізації.

Дитячий садок № 11

На сьогоднішній день в цьому закладі також відсутня пожежна сигналізація, противопожежні двері в електрощитовій, відсутня достатня кількість вогнегасників.

Однак, за словами інспектора, проблеми з минулих приписів були усунуті.

Марина Мартиненко, спираючись на слова керівництва закладу, зазначила, що восени цього року в дитячому садочку планують встановити нові двері в електрощитовій, також планується закупівля нових вогнегасників. У 2019 році також буде вcтановлена сигналізація.

 

 

За словами Марини Мартиненко, в двох перевірених дитячих садках знаходитися дітям безпечно.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация