Допоможіть маленькій Валерії з Кременчука почути голоси рідних людей

1 485 0
Допоможіть маленькій Валерії з Кременчука почути голоси рідних людей

Маленька Валерія Качан з Кременчука понад усе мріє почути мамин і татків голос, спів пташок, шум струмка та сміх друзів. Однак такі прості життєві радощі наразі дівчинці не доступні - в неї проблеми зі слухом. Лерочка народилася здоровою, але в ранньому віці перехворіла на отит. Мабуть, він і дав дитині ускладнення - дівчинка перестала чути. У 1,7 роки лікарі встановили діагноз "Двостороння сенсоневральна глухота 4 ступеня". Наразі дівчинці 2 роки та 10 місяців.

 

 

Як повідомляє кременчужанка Зіна Фадєєва, "батькам озвучили діагноз, який навряд чи хочуть чути люблячі батьки по відношенню до своєї улюбленої дитині: «Ваша дочка не чує». Малятку поставили діагноз: «Двостороння сенсоневральна глухота 4 ст.».

Дали інвалідність, поставили в чергу на слухопротезування, проконсультували з усіх питань і начебто все, сиди й чекай, поки зателефонують і призначать довгоочікувану безкоштовну операцію.

Але, на жаль, час іде, черга практично не рухається, а зробити операцію за свій рахунок для молодих батьків нереально, але життєво необхідно для самої Лерочки. Адже вона, як і всі діти, хоче засинати під мамині колискові. Чути, як тато розповідає, як він сильно любить свою маленьку принцесу. Ділитися з батьками своїми переживаннями, бажаннями і чути всі принади нашого Світу. Адже Світ дитини такий прекрасний!"

Вартість імпланта на одне вухо - 900 000 гривень, а їх потрібно два. Це величезна сума.

Батьки Валерії звертаються до всіх небайдужих людей, які розуміють батьківське горе, з проханням допомогти зібрати потрібну суму на операцію донечки, адже спільними зусиллями можливо все!

Контакти: 

+38 (099) 139 45 95 або +38 (097) 349 95 68 (Viber) - тато Роман;

+38 (066) 495 47 18 - мама Яна.

Приват банк: 5168 7555 3188 9398 Качан Роман Іванович

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация