У КрНУ ім.Остроградського презентували книгу про кременчуцьких вчителів-ветеранів Другої світової війни.ФОТО

1 535 0
У КрНУ ім.Остроградського презентували книгу про кременчуцьких вчителів-ветеранів Другої світової війни.ФОТО

Сьогодні, 1 жовтня, у конференц-залі першого корпусу Кременчуцького національного університету ім. Остроградського відбулась презентація книги "І воїн, і вчений, і вчитель..."

Книга містить біографічні нариси про викладачів університету, які є ветеранами Другої світової війни. На збір інформації та написання матеріалу для публікування довелось витратити близько шести років.

Така значна подія привабила увагу багатьох студентів та викладачів, які й завітали на презентацію. 

Спершу присутнім коротко нагадали дещо про Другу світову війну, зокрема про те, що відбувалось у Кременчуці, а згодом і розповіли про імена людей, які варто пам`ятати. Дмитро Біличенко, Микола Самойлов, Дмитро Хоменко, Василь Шарипов, Василь Заєць, Іван Любченко, Василь Олійник, Юрій Марков, Михайло Найдьонов, Анатолій Шелест, Петро Паустовський, Володимир Шевченко - це лише невеликий список тих, кому ми нині повинні бути безмежно вдячні. Про цих відважних чоловіків коротко розповіла доцент кафедри українознавства Алла Лушакова, а детальніше про них та багатьох інших можна дізнатись у книзі "І воїн, і вчений, і вчитель..."

Наприкінці презентації кілька примірників передали працівникам Центральної бібліотеки для дорослих ім.Горького, Кременчуцькому краєзнавчому музею, студентам, чиї нариси опубліковані в книзі, та родичам тих викладачів-ветеранів, які займають особливе місце в історії Кременчука.

Едера Бедьо

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация