Вчителі вибирають підручники, якими будуть користуватися школярі з 1 вересня

832 0
Вчителі вибирають підручники, якими будуть користуватися школярі з 1 вересня

Зі списком підручників можуть ознайомитися всі бажаючі на сайті електронної бібліотеки Інституту модернізації змісту освіти.

Доступні демонстраційні файли у форматі pdf, а саме 184 підручники для 5 та 10 класів. Аби знайти необхідний підручник, потрібно зайти у відповідний розділ на сайті, потім вибрати клас.

На наступній сторінці з'явиться список дисциплін стандартного та профільного рівня - у кожному з цих підрозділів представлено кілька підручників.

Після того, як учителі виберуть найбільш підходящі, на їхню думку, підручники, їх затверджує педрада школи. З 23 по 27 квітня освітні установи вносять результати вибору в спеціальну форму в Державній інформаційній системі освіти.

Інформація про назви та кількість необхідних підручників від кожної школи буде надходити в єдину базу даних по ланцюжку «заклад освіти - район/місто/ОТГ - область».

Якщо кількість затребуваних примірників одного підручника перевищить 20 тисяч, то він автоматично потрапить у список видань, які можуть бути видані за рахунок держави. Друк підручників, яких затребувано від 10 до 20 тисяч примірників, держава оплатить частково.

Електронний механізм внесення інформації про замовлення підручників унеможливлює внесення змін на будь-якому рівні (місто, район, область) і тим самим зменшує корупційну складову у сфері освіти.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация