Малецький послав в суд власника автівки, на яку впало дерево і завдало збитків на 43000 грн

964 0
Малецький послав в суд власника автівки, на яку впало дерево і завдало збитків на 43000 грн

Сьогодні в міськвиконкомі відбулася апаратна нарада, під час якої про ситуацію в місті доповідали керівники комунальних служб.

Спочатку на засіданні виступила депутат Оксана Піддубна. Вона розповіла, що нещодавно в місті Кременчуці дерево впало на приватний автомобіль. Піддубна додала, що мешканці неодноразово з 2014 року зверталися з проханням спиляти його. Але реакції не було. Тож збитки, нанесені власнику, складають 43 000 гривень. Піддубна просила відшкодувати ці збитки, так як міськвиконком не реагував.

Віталій Малецький почав казати, що автівка була припаркована на дитячому майданчику, потім сказав, що на тротуарі й на траві. Але присутній власник усе це заперечував і повідомив, що має фотографії з доказом.

Міський голова почав питати, чи є у власника страховка, на що той відповів, що немає.

Тут до мера підійшла впритул мешканка того двору, де все сталося:

- Шо ви мені тут розказуєте? Я вас уже який рік прошу спиляти ці дерева. Там є дитячий майданчик. Мені й дітям на голову гілки падають. А ви тут розповідаєте про свою гранатову толоку. Комунальники приїхали й спочатку для галочки спиляли пару гілок з дерева. Потім на скаргу знову приїхали й натягнули мотузку. Дерево піднімало асфальт. Учора комунальники приїхали і знову пофотографували, ніби все добре, й відзвітувалися. А там дерево удвіче більше. Якщо воно впаде на майданчик - буде біда.

Міський голова усіх посилав у суд:

- Якщо ви маєте матеріальні претензії, звертайтеся до суду, - також він пояснив: - Шановні власники автівок, не ставте транспорт на зелене покриття. Ви колесами руйнуєте деревам корені й вони потім від вітру падають.

Міський голова дав доручення КП "Благоустрій" розібратися.

Натомість власник заявляв, що винуватий міськвиконком.

Керівник УЖКГ Москалик взагалі заявив, що дерево було не аварійне. Що у всьому мають розбиратися правоохоронці. Також додав, що наразі розробляється проектна документація про ремонт дворового проїзду.

Мер підсумував:

- Шановні постраждалі, раджу вам найняти адвокатів і йти в суд. А до Оксани Піддубної ми звикли, бо вона щоразу приходить з подібними питаннями.

Піддубна намагалася отримати відповідь і просила мера відповісти постраждалим кременчужанам. Міський голова просив комунальників доповідати, перебиваючи пані депутатку. 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация