У Кременчуці відкрили меморіальну дошку загиблому в АТО, Герою України Дмитру Шевченку

1 027 0
У Кременчуці відкрили меморіальну дошку загиблому в АТО, Герою України Дмитру Шевченку

Сьогодні, 20 квітня, на будівлі КНВК №18 було урочисто відкрито меморіальну дошку загиблому учаснику АТО, випускнику загальноосвітньої школи №18 Дмитру Шевченку.

Як повідомляє прес-служба міськради, участь у заході взяли керуючий справами виконкому Кременчуцької міської ради Руслан Шаповалов, директор департаменту соціального захисту населення та питань АТО Марина Доценко, мати й брат загиблого героя Валентина та Олександр Шевченки, учнівський та викладацький колектив навчального закладу, учасники АТО, рідні загиблих у АТО кременчужан, волонтери та небайдужі громадяни.

 

 

Наш земляк Дмитро Шевченко героїчно загинув 4 липня 2014 року  біля села Новоселівка Перша Ясинуватського району Донецької області під час танкової атаки супротивника.

Він був бійцем 93-ї механізованої бригади, навідником-оператором, заступником командира бойової машини піхоти. 

 

 

У школі бережуть пам'ять про  Дмитра Шевченка та інших випускників – Володимира Скрипниченка, який загинув, виконуючи інтернаціональний обов’язок у Афганістані, Ігора Сердюка – Героя Небесної Сотні. Вони віддали своє молоде життя за свою країну, захищаючи незалежність і цілісність нашої держави.

Керуючий справами виконкому Кременчуцької міської ради Руслан Шаповалов зазначив, що кременчужани завжди пам’ятатимуть Дмитра Шевченка.

«Завдяки таким славним солдатам Української держави, які зупинили ворога, не дали йому можливості просунутися в наші регіони, ми з вами живемо під мирним небом», - підкреслив він.

Руслан Шаповалов  звернувся зі словами щирої поваги та  вдячності до рідних Дмитра, які виховали його справжнім патріотом. Він низько вклонився матері загиблого героя.

Право відкрити дошку було надано матері Дмитра Шевченка Валентині та його старшому братові Олександру.

 

 

Квіти пам`яті до меморіальної дошки поклали учні й учителі навчального закладу, бойові побратими Дмитра, бійці АТО та інші учасники заходу.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация