Комуністи проти. Депутати міськради підтримали відродження Свято-Успенського собору у Кременчуці

1 337 0
Комуністи проти. Депутати міськради підтримали відродження Свято-Успенського собору у Кременчуці

Депутати Кременчуцької міськради дали свою згоду на відтворення на площі Перемоги  Свято-Успенського собору. За – 36 голосів.

Відповідне рішення обранці кременчужан прийняли після виступу перед ними благочинного УПЦ КП Кременчука та Кременчуцького району отця Володимира, одного з найбільш авторитетних священиків нашого міста, розповів присутнім про історичну довідку, згадав про мораль та гоніння на церкву.

"Саме політичні перепони були каменем спотикання для відновлення Собору. Але не хлібом єдиним живе чоловік, а гроші хоч і  не останнє, але не головне. Собор буде в периметрі не більший, ніж існуючий газон сьогодні", - зазначив він.

Інше, про що він заявив, – не варто товаришувати проти когось.

"Нині, в цей день, я, недостойний, хочу звернутися до Вас із проханням - дозволити відродити Собор",  – зазначив отець Володимир.

 

 

Зворотна точка зору – від Володимира Шапрана, відомого кременчуцького депутата-комуніста. Його заклик  - не будувати храм на площі. «Церква там не потрібна», - зазначив комуніст. Загалом цікаві дебати на релігійно-архітектурну тему завершилися оплесками. Депутати міськради відбудову Собору на головній площі Кременчука підтримали. Як депутати голосували "За" дивіться нижче.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация