Івана Купала: кременчужанам пропонують поринути у світ традицій

977 0
Івана Купала: кременчужанам пропонують поринути у світ традицій

Фольклорні розваги «На калину роса впала, в нас на вулиці Купала!» розпочнуться 6 липня, о 19.00, у парку "Воїнів-Інтернаціоналістів". Святковий захід організовує  бібліотека-філія № 4 Кременчуцької міської ЦБС для дорослих з нагоди святкування Івана Купала.

Організатори повідомляють, що гостей свята чекають:  цікавий квест «Знайди цвіт папороті»,  розважальні ігри та вікторини,  конкурс «Міс купальська красуня». Для тих, хто  бажає провести вечір активно і весело, пропонується купальський хоровод.

Яке ж свято Купала без віночків? Звісно, можна прийти у парк уже у вінку, але для всіх, хто не зміг підготувати цей купальський атрибут, буде можливість сплести його власноруч. Навіть якщо ви цього ніколи не робили, не сумнівайтеся в успіху! Організатори обіцяють підготувати завчасно польові квіти і продемонструвати техніку плетіння.

Найвідоміший спосіб дізнатися про своє майбутнє або коханого та про життя взагалі – пустити на воду купальський віночок із запаленою на ньому свічкою. У гостей теж буде така нагода, адже поруч з парком протікає мальовнича річка Кагамлик. 

Повідомляють і про те, що спеціально до дня Купала  у парку буде виготовлена лялька-опудало Марена, уквітчана вінками, біля якої можна буде сфотографуватися на згадку.

- Раді будемо  бачити  вас на святі у вишиванках або з елементами українського національного одягу. Яскравих вражень додадуть українські пісні і запальні танцювальні номери у виконанні самодіяльних колективів нашого міста, - зазначають організатори творчого заходу.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация