Юридичний радник мера Ульянов назвав гаражний кооператив «Синтез» "курятником". Про гаражні бої

1 083 0
Юридичний радник мера Ульянов назвав гаражний кооператив «Синтез» "курятником". Про гаражні бої

У гаражного кооперативу є право на постійне користування, надане містом.

Суть питання в тому, що до комісії звернулися мешканці міста, які мають гаражі в даному кооперативі. Але голова кооперативу, за їхніми словами, змушує прибрати декількох власників свої гаражі з території. На минулу комісію заявники прийшли, але не було голови, про якого йшлося у заяві.

Відтак члени комісії запропонували розібратися докладніше з цим питанням, після чого й робити висновки.

Тож цього разу головуючий прийшов і пояснив свою позицію тим, що нібито ці кілька чоловік не є членами кооперативу, але облаштувалися обманним шляхом і розташувалися не на території кооперативу.

Але депутати зазначили, що головуючий прийшов до влади з 2014 року. До теперішнього часу він брав гроші з даних осіб за оренду гаражів. Тож, на думку депутатів, голова гаражного кооперативу, поки було вигідно, замовчував той факт, що документи не в порядку, але як стало не вигідно – почав тероризувати громадян. Якщо дійсно все було б так, як розповідав голова гаражного кооперативу, то він мав би ще у 2014 році звернутися до влади із заявою про самовільне захоплення землі. Але він такого не зробив.

Чоловік пояснив, що він хотів узаконити землю. Цим питанням він займається з 2014 року. Частину документів уже отримав у 2016 році.

Але пані Оксана Піддубна підмітила, що хоча власники цих гаражів не були, за його словами, членами кооперативу, але гроші за членство він брав.

Представник міськвиконкому заявила, що в місті дійсно існує проблема з гаражними кооперативами. Документи застарілі, межі території не відповідають дійсності. Тому буває, що зміщена територія або півгаража виходить за межі плану. Положення дозволяє не фізичним особам, а юридичним привести у відповідність свої межі. Але говорити про якесь самозахоплення ні в якому разі не можна.

Представники гаражного кооперативу почали розповідати про те, що голова напередодні пообрізав електричні проводи до гаражів, а одному з молодих чоловіків навіть набив синці. З цього приводу навіть викликали поліцію.

Але в якусь мить засідання представник земельного управління доповіла про те, що через певні непорозуміння, а саме: через прийняте рішення про передачу 266 гаражів у приватну власність. Тобто неможливо передати у постійне користування декілька гаражів.

Тому даним «управлінням пропонувалося вийти з ситуації так, що громадяни добровільно відмовляться від свого права приватної власності. Ми рішення відмінимо і одним масивом передамо цю землю. Зараз неможливо з 10 га вилучити ці шматочки. Але  він (голова кооперативу) говорив, що люди не погоджуються на це – він приходив до нас. Але неможливо передати в оренду з приватної власності», - зазначила вона.

Тобто приєднати до кооперативу "Молодіжний" наразі ці гаражі неможливо, бо в них у самих не оформлена земельна ділянка.

Далі депутати думали про те, чи можна ділянку включити в гаражний кооператив "Синтез" або взагалі вивести в окремий кооператив.

Але присутні активісти почали вигукувати: «Це зараз усі почнуть захоплювати кооперативи та вимагатимуть виділяти їм ділянки».

Усі загули…

Руслан Ульянов закликав усіх до порядку та сказав, що це «суцільний курятник».

Оксана Піддубна відмітила, що в цьому всьому є одне важливе питання: хто з представників влади продав ці землі?  

Тож депутати довго вирішували, що робити, і вирішили 30 червня зробити виїзне засідання на 11:30. Отже, завтра кооператив прийматиме високоповажних гостей.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация