«Ай лаве» Кременчук навіть небо роздратували. Дикий день молоді і воплів діджея. ВІДЕО

3 156 0
«Ай лаве» Кременчук навіть небо роздратували. Дикий день молоді і воплів діджея. ВІДЕО

Коли провладні організації хапаються за проведення міських свят, це перетворюється на щось таке під назвою «печаль».

День Конституції в місті. Посеред робочого тижня – вихідний день. Завтра на роботу, тому улюблене свято кременчужани святкували спокійно і при цьому намагалися вийти на прогулянку. Так як вдень спекотно, то на прогулянку усі виходили ближче до заходу сонця.

Отже, картина на площі перед міськвиконкомом. На літній сцені щось звучить. Музику зовсім не чути, лише гучні баси одноманітно вибивають ритм, який перевертає усе всередині. І якийсь діджей кричить так, наче хоче заглушити баси. Попри усілякі слова, які він вимовляє, періодично закликає молодь гучно кричати «Ай лаве» Кременчук, повторюючи ці слова, як мантру.

Сімейні пари, що направлялися до сцени, не доходячи, розверталися і йшли на набережну, а звідти назад.

Навіть не треба було підходити до сцени, щоб відчути присутність духу Гітлер'югенд на літній сцені Кременчука.

Історія показує, як сильні політичні партії завжди виховували молодь на свій лад, це приводило їх до влади. Найсильніші партії зомбували молодь.

Одіозному лідеру кричали  "Хайль Гітлер!» Коли суспільство вирощувало культ особистості, це було можливо.

Але в наші часи в Україні демократія, і це означає, що в Кременчуці можна лише прославляти культ руху «Ай лаве Кременчук», культ особистості – заборонений.

Майже щоразу при нагоді мер міста Віталій Малецький наголошує, що в нашому місті замість герба Кременчука з’явився рівноцінний символ. Під час нещодавнього ділового візиту закордонних гостей до нашого міста Віталій Малецький роздавав поважним особам подарунки від міста у пакетиках з логотипом «Ай лаве» Кременчук. Мер наголосив, що це на пакетиках зображений другий символ Кременчука. З якого це дива Віталій Малецький так вирішив і чому не спитав у кременчужан – невідомо.

Але його можна зрозуміти. «Ай лаве Кременчук», Молодіжний парламент та фіолетова команда – як нерозлийвода. Хто кого, куди та як сильно просуває, вже не зрозуміло – все міцно переплелося.

По суті, то їхня справа, яким чином утримуватися у кріслах, але коли в місті одні й ті самі «діджей» та «віджей», які зі своїми зачуханими пластинками перетворюють свято у щось типове, бездумне й сумне, то вже справа громади. Фестивалі, фестивалі фестивалей, фестивалі фестивалей серед фестивалів – чого тільки у нас не було, але рівень, на жаль, - аби було.

Гроші з бюджету міста перетікають  до організаторів, м’яко кажучи, неякісних фестивалів.

Організатори неспроможні зробити так, щоб охопити різні вікові категорії. Усі свята політизовані. До молоді застосовується НЛП-програмування. Реклама політичного руху "Ай лаве Кременчук" - всюди.

Але це ще не все… Молодіжний «діджей» та популярний у айлав «віджей», імовірно, старіють. Бо як інакше пояснити те, що концерт на День Конституції України прикрасили напівоголеними красунями?

То дарма, що на концерт прийшли діти… Наші дорослі молодіжні керівники привчають діточок до дорослого життя. Все просто – баси, голі дівчата та «Ай лаве Кременчук» – небагато треба, щоб утриматися в кріслах міськвиконкому.

Ось таким фото пишається видання КременчугTodаy:

Видно, що малолітні хлопці позаду трохи ніяковіють при погляді на танцюючу жіночку у звабливому бікіні.

Проблеми ж молоді, наприклад, чому діти у Кременчуці масово йдуть з дому у пошуках безхмарного хаотичного життя, – нікого не хвилюють. Жодної, спрямованої не на політику та не на відкат грошей, програми соціальної адаптації молоді не було.

Може, вже пора змінити пластинки, діджеїв, віджеїв та лишити логотип Кременчука у спокої – нам іншого не треба! Може, не треба вчити молодь поганому – воно й так само приходить. Чи треба ще й гроші на це витрачати з міського бюджету – на те, щоб діти під музику вигукували назву політичного руху і при цьому дивилися на голих дівчат?

До речі, так символічно на площі обурилося небо в цей момент. Чорна хмара від літньої сцени до міськвиконкому накрила небо, а навколо - ані хмаринки. Просто збіг?

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация