Загони оборони, у нас та за кордоном. Як навчали та як навчалися

728 0
Загони оборони, у нас та за кордоном. Як навчали та як навчалися

«Єдиний стрілецький день» був організований та проведений 24 -25 червня біля села Чечелеве.

Як повідомляє військовий комісар Кременчуцького об’єднання міського військового комісаріату підполковник Роман Сушко, в даному заході брав участь особовий склад організаційного ядра загонів оборони нашого району територіальної оборони.

Що ж відбувалося?

Учасниками проводилися бойові стрільби з автомата АК-74 та ПМ. Вони знайомилися з бойовими властивостями зброї, наданням медичної допомоги, проходили заняття з інженерії.

Гостями заходу, в рамках патріотичного виховання молоді, було запрошено вихованців «Кременчуцького клубу юних десантників та миротворців» (ГО «ГВАРДІЯ»), де вони разом із професіоналами вчилися військовій справі.

Наприкінці заходу від імені місцевого голови Віталія Малецького учасників стрільбищ було нагороджено.

Нагадаємо, за цей рік в Україні було проведено більш ніж 500 військових навчань. Нас навчали інспектори з країн Північноатлантичного альянсу та ЄС.

А тим часом у Польщі, у місті Вроцлаві, відбулася святкова подія.

Відбувся яскравий випуск жінок, котрі закінчили курси із самооборони. Там вони вивчали спеціальні бойові прийоми, основи захисту та принципи оборони нападаючого зі зброєю.

На курси записалося близько 160 прекрасних пані, але до кінця пройшли не всі, лише третина, повідомляє Gazeta Wrocławska.

Міністр Мачеревич урочисто вручив їм сертифікати. Також він побажав жінкам успіхів та порадив більше практикуватись і повторювати вивчені ними прийоми.

У Польщі часто проходять такі курси з самооборони і кожен громадянин може взяти у них участь, додав міністр. Він також обмовився, що в Польщі є і ті, хто порушують громадянський спокій, створюючи небезпеку, але уточнювати, хто це, міністр не став.

Це й не дивно, зважаючи на обставини сьогодення. У мовчанні - сила? Принаймні, так здається багатьом політикам.

Що там у Литві?

Литва є найбільш послідовним союзником України у протистоянні з Росією.

На початку цього року Литва почала співпрацю з Міністерством оборони України.

Міністр оборони Литви Раймундас Каробліс на зустрічі з міністром оборони України Степаном Полтораком сказав, що планує збільшити кількість литовських військових інспекторів, котрі будуть навчати військових в Україні.

Але він додав, що самі інспектори, котрі поїдуть до нас, теж будуть проходити навчання, вдосконалювати свою практику та навички.

Обмін досвідом - це хороша стратегія, яка направлена на суспільно-демократичний контроль збройних сил обох держав.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация