Чи є шанс учасникам АТО отримати обіцяну їм землю? Акція протесту у відділі Держгеокадастру

1 997 0

Кременчуцькі учасники бойових дій - учасники АТО сьогодні провели акцію протесту, котра відбулася у будівлі Кременчуцької районної ради, у відділі Держгеокадастру.

Акція не мала агресивного характеру.

Як розказує сам учасник бойових дій Микола Кравченко, її причиною стала постанова Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 р. № 413, згідно з якою, учасники АТО практично позбавлені права отримати землю.

«Посипалися відмови. Учасники АТО з сільської місцевості  не можуть отримати свої два гектари землі. І все через дану постанову про порядок видачі землі. Якщо нас не вислухають – ми організуємо ще більшу акцію», - говорить керівник кременчуцької громадської організації ветеранів АТО –  Кравченко Микола.

До речі, така ж акція пройшла і в Полтаві.

Громадська спілка на чолі з головою Турпітько В.П у листі до органів Держгеокадастру в Інтернеті пише таке:

«Уже сьогодні ми отримуємо від Полтавського Обласного Держгеокадастру незаконні відмови з посиланням на дану постанову. По кожній відмові ми будемо звертатися до суду з двома позовами: з вимогою видати наказ на дану ділянку та з вимогою покарати особу, чий підпис стоятиме на відмові.
Але хіба для того ми воювали з ворогами, які хочуть загарбати нашу землю там, щоб тепер воювати з вами тут? Чим ви тоді кращі за тих терористів, яких ми знищували, захищаючи не лише свої, але і ваші родини? Невже ми втрачали своє життя та здоров’я для того, щоб, відвоювавши землю в одних негідників, втратити можливість отримати її через інших?»

 «Щоб уникнути загострення ситуації в Україні, Координаційна Рада громадських організацій учасників АТО вимагає:
- Змусити керівництво обласних Держгеокадастрів дотримуватися Земельного Кодексу України, Конституції України, Закону України про статус ветеранів війни та Учасників Бойових Дій і припинити видачу незаконних відмов нашим побратимам.
- Надати можливість Учасникам Бойових Дій отримувати земельні ділянки незалежно від кількості проведених аукціонів.
- Терміново видати накази Учасникам Бойових Дій, що подали клопотання до ДГК до 7 червня 2017 р.» 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация