До яких країн Європи можна дістатися поїздом і скільки це коштує

924 0
До яких країн Європи можна дістатися поїздом і скільки це коштує

Дістатись до країн Європейського Союзу з України можна не тільки автомобілем або авіаперевезенням, але і на поїзді. Це зручно для тих, хто боїться літати. Та у кого відсутній власний автомобіль.

Куди з нашої країни можна поїхати за кордон на залізничному транспорті і скільки це коштує:

З України в Польщу:

 можна поїхати з Києва до Варшави щоденно поїздом №67 (йде через Люблін). Також щоденним поїздом №51 зі Львова можна добратися до Пшемисля, Тарнова, Кракова та Вроцлава. А безпересадковий вагон цього ж поїзда курсує до Варшави.

До Пшемисля також курсує потяг 705 (Інтерсіті +), з Києва через Львів. Також з Ковеля можна дібратися на поїзді №751 в польське місто Хелм.

Поїзд з України в Чехію:

 У столицю Чехії Прагу з Києва курсує щоденний поїзд №771 (безпересадочний вагон), маршрут проходить також через Вінницю, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Мукачево та словацький Кошице.

Поїзд з України в Словаччину:

 У столицю Словаччини Братиславу з Києва також можна дістатися поїздом №771 (безпересадочний вагон), з зупинками у Вінниці, Хмельницькому, Тернополі, Львові, Мукачево, Кошице. Але, на відміну від празького напрямку, цей курсує кожен день, за винятком четвергів і п'ятниць і крім 30.08, 13.09 та 15.11.

Поїзд з України в Румунію:

 В Бухарест із Києва направляється поїзд №117 (безпересадочний вагон "Буковина"), через Вінницю, Хмельницький, Кам'янець-Подільський, Чернівці.

Поїзд з України в Угорщину:

З Києва в Будапешт - поїзд №81 (безпересадочний вагон), направляється через Вінницю, Хмельницький, Тернопіль, Львов, Мукачево.

Поїзд з України в Болгарію:

 На початку липня зі Львова почав курсувати поїзд № 451 до міста Варна, який також буде прямувати через Івано-Франківськ та Чернівці.

На сайті УЗ в розкладі є поїзд №451 Київ - Варна через Вінницю, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці. Згідно з графіком руху курсувати він починає з 24.06, а далі в такі дні: 4,16,28/07,  9,19,27/08/2017.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация