Купатися страшно. З крана тече лайно. Кременчужани про водопостачання

1 125 0
 Купатися  страшно. З крана тече лайно. Кременчужани про водопостачання

Кременчужани звернулися до "Програми Плюс" зі скаргою. З крану, що в них удома, тече брудна гаряча вода.

Як розповідають кременчужани, що мешкають в нагірній частині міста, кожного дня гаряча вода в їхніх будинках коричневого кольору.

- Митися  страшно. З крана тече лайно. Намагання злити брудну воду ні до чого не призводять. Трохи намагаємося злити воду, хоча це дорого, а вона й далі течетака, яка й була. У нас стоять лічильники. Ми і так економимо все, що можемо. "Комуналка" непомірно велика. А якщо ми будемо зливати воду в трубу, то це безглуздо для нашого сімейного бюджету, - розповіли автори звернення.

Тож кременчужани просили донести до комунальників та чиновників, що за такою ціною водопостачання має бути ідеальної якості. А на воду поганої, небезпечної для здоров'я якості треба робити перерахунок. Такою водою не можна мити тіло людини або посуд. Не можна прати одяг у такій воді. Тож за що ми платимо - за непотріб?

На припущення кореспондента, що, можливо, це тимчасове явище, заявники пояснили наступне:

- До відключення води в нас була така сама проблема - постійно тече брудна гаряча вода. Вже доходило до того, що по кілька годин у день текло отаке з крану. Ми навіть утримувалися від купання, а натомість гріли холодну воду. Не скаржилися раніше, бо мали сподівання, що все вирішиться після ремонту труб водопостачання. Коли минуло кілька днів, а нічого не змінилося, вирішили звернутися до ЗМІ.  

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация