Гаманець мера Малецького лусне! За що йому платять зарплату 60000 грн, хотіла з'ясувати Піддубна

1 380 0
Гаманець мера Малецького лусне! За що йому платять зарплату 60000 грн, хотіла з'ясувати Піддубна

Депутат Піддубна просила депутатів урізати премію меру Віталію Малецькому. Сталася ця подія сьогодні під час сесії міської ради.

За її словами, 24 травня КМУ ухвалив постанову Уряду № 268 про упорядкування структури та умови оплати праці співробітників апарату органів виконавчої влади.

Ця постанова підвищує оклади. Враховуючи, що нашому меру платиться премія 180%, то голова міста буде отримувати понад 60000 гривень зарплати. Також підопічні міського голови будуть отримувати такі ж надто великі заробітні плати.

Піддубна наголосила, що за те, що мешканців позбавили субсидій у квітні, за написи активістів на дорогах подяки меру за ями імені мера, за звільнення "неугодних", що призвело до втрат коштів із бюджету та оскаржено судом – мер та його підлеглі не мають права на премію.

Також Піддубна додала, що ремонти дитячих садочків, медичних закладів - це звичайна робота за заробітну плату, а не причина для виплати премії 180%. Мер ледве встигає бігати всюди та перерізати стрічки на відеокамеру.

Оксана Піддубна вважає: якщо відмінити премію 180%, то така заробітна плата буде якраз відповідати тому, що робить міський голова на сьогодні. Отже, депутат просила доручити віце-меру Тетяні Неіленко підготувати проект рішення про зміну умов оплати праці меру, його заступникам та секретарю.

10 депутатів проголосували за дане рішення, але цього не вистачило для прийняття загалом. Серед тих, хто вважає, що зарплата міського голови та його помічників не відповідає отриманій користі суспільства від їх роботи, такі особи:

Гордєєва, Іванян, Кавунник, Костромінов, Литвиненко, Павленко, Піддубна, Порицький, Сідерка, Терещенко. 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация