Нардеп Шаповалов – зрадник українського народу, бо просив Польшу офіційно засудити українців

964 0

Про це на сьогоднішній сесії небезпідставно заявила депутат Оксана Піддубна. За словами пані Піддубної, мова про те, що цього року Польща вперше буде відзначати День пам’яті жертв геноциду ОУН УПА, який здійснили українські націоналісти.

Минулого року сейм встановив дату - 11 липня. Передумовою цього відзначення стали наші народні обранці, а саме звернення окремих народних депутатів України до депутатів польського сейму з проханням визнати волинську трагедію геноцидом щодо польського населення і засудити злочинні діяння українських націоналістів.

Таке звернення викликало широкий резонанс у всьому світі. Вперше в світовій історії державні діячі однієї країни звернулися до державних діячів іншого народу з проханням публічно принизити їх націю. Цей учинок є відвертою діяльністю проти України. Честь і гідність України цим принесено в жертву. Серед підписантів  - і народний депутат від Кременчука Юрій Шаповалов, робота якого полягає в тому, щоб перефарбовувати на суботниках місто в фіолетовий колір. Його не цікавлять такі питання, як: відсутність шкільних підручників, газових лічильників та якості доріг.

4 жовтня 2016 року Шевченківський суд міста Києва задовольнив  вимоги Красовського Констянтина та зобов’язав головне слідче Управління СБУ внести відомості до ЄРДР за статтею 111 ККУ. 28 січня за статтею "державна зрада" було внесено відомості про злочин.

Піддубна виразила надію, що розслідування пройде правильно.

Вона запропонувала оприлюднити на головній сторінці офіційного вебпорталу Кременчука інформацію про те, що в Польші 11 липня відбудеться національний День пам’яті жертв геноциду ОУН УПА, які здійснили українські націоналісти, святкуванню якого сприяв нардеп Шаповалов своїм підписом у зверненні до сейму.

Також депутат запропонувала розмістити в офіційному виданні "Вісник Кременчука" статтю з заголовком « Антиукраїнський крок Юрія Шаповалова, який можна прирівняти до національної зради», або «Нардеп Юрій Шаповалов – зрадник українського народу!».

Дехто з присутніх у залі після цього виступу заплескав у долоні.

Мер виглядав розгубленим, і його гумор вже нікого не смішив.

Віталій Малецький намагався Піддубну підколоти, що, мовляв, вона у сукні кольору американського прапору, натякаючи на нещодавню поїздку пані депутата в Америку до свого чоловіка, який там працює.

Звичайно, за рішення не проголосували, бо це голосування проти нардепа. Але троє таки підтримали пропозицію.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация