Кременчуцькі церкви за здорову сім’ю, а не за сексменшинства. «Кremen family day» - свято сім’ї в Кременчуці

1 893 0
Кременчуцькі церкви за здорову сім’ю, а не за сексменшинства. «Кremen family day» - свято сім’ї в Кременчуці

Здорова сім’я – здорове суспільство. Усе починається з дитинства. Щасливе дитинство може бути в повноцінній сім’ї.

Українське суспільство, дивлячись на приклад Європи, починає сперечатися на тему, чи можна підтримувати одностатеві шлюби, чи лишати їх сексменшинством або розповсюдити цю тенденцію серед молоді, наче інфекцію, дозволивши робити в містах гейпаради.

Відомо, що багато європейців, хто називає себе християнами, всупереч біблійському вченню, підтримує одностатеві шлюби. У деяких країнах навіть церква благословляє такі стосунки.

Тож на тлі усього цього радіти можна діям кременчуцьких церков – вони голосують за здорові різностатеві шлюби. І це вірно… Щоб тіло не вразила хвороба, треба вести здоровий спосіб життя та вчасно проводити профілактику. Тож релігійні громади міста вирішили просто пропагандувати цінність здорових стосунків між чоловіком та жінкою. Лише в таких сім’ях можуть народжуватися дітки. Але такі сім'ї повинні будуватися на любові, щоб усі були щасливі. 

Отже, було прийнято рішення організувати свято сім'ї.

Тож у соцмережі шириться запрошення на свято, яке організатори планують провести цікаво.

«Зусиллями євангельських церков Кременчука відбудеться День сім’ї, що проходитиме в центральному парку міста біля літньої сцени. Мета свята - принести радість для сімей нашого міста» - йдеться в запрошенні.

Дорогі друзі! Чекаємо на Вас 11 червня о 15-00 в центральному парку поблизу літньої сцени на сімейному святі! Приходьте самі і запрошуйте своїх друзів!

• Заплановано величезну кількість дитячих розваг та конкурсів, що відбудуться в зоні «Щасливе дитинство». 
• Татусі зможуть позмагатися за першість і почесне звання «Супер тато», побути в одній команді зі своїми дітьми і покращити свої сімейні стосунки.
• Для мам буде працювати жіночий консультаційний центр, інформаційний намет. 
• Основні події розгортатимуться навколо зони «Щасливе подружжя», де сімейні пари зможуть пригадати своє весілля і скуштувати весільного короваю, продіагностувати свої стосунки за шкалою сімейних цінностей. 
• Безкоштовна фотосесія від професійних фотографів в неймовірно прекрасних фотозонах, фотоконкурс на «Приз глядацьких симпатій» - це ще не всі сюрпризи свята! 
• В кафе «Подружній діалог» під звуки живої музики чоловік і дружина зможуть відверто поговорити один з одним. 
• Під «Аркою любові» в кожної пари буде нагода оновити свою обіцянку любові і вірності.  
• Протягом усього дійства проходитиме святковий концерт.

 Конкурси та ігри будуть супроводжуватися призами та заохоченнями, а ввечері, на літній сцені в фінальному концерті буде проходити нагорода переможців та сімей-ювілярів свята. Виступ спікера та молитва за сім’ї міста, концерт молодіжного гурту – чекають наостанок свята.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация