Як оформити вуличне холодильне обладнання торговим кіоскам, щоб торгувати спокійно?

878 0

Як відомо, в Кременчуці ведеться війна з підприємцями, які холодильне обладнання розташовують на вулицях міста протизаконно. Багато хто не має документів на розміщення.

Тож з цього приводу комісії постійно патрулюють вулицями Кременчука та перевіряють відповідність.

За дорученням міського голови населення інформують про те, як можна узаконити процес та не хвилюватися даремно.

3 березня 2017 року було внесено зміни до рішення Кременчуцької міської ради «Про затвердження Правил розміщення тимчасових споруд  для  провадження підприємницької діяльності  на  території   м. Кременчука», у тому числі врегульовано порядок розміщення холодильного обладнання біля стаціонарних тимчасових споруд (павільйонів та кіосків).

У пункті 2.20 розділу 2 «Правил розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Кременчука» визначено:

       «Холодильне та інше обладнання,  що розміщується поряд  з тимчасовою спорудою (ТС),  необхідне  для  забезпечення санітарних заходів чи дотримання вимог санітарних норм,  не потребує отримання будь-якого  дозволу.

       При  цьому  загальна  площа,  що  займає таке обладнання,  не може перевищувати 25%  площі цієї тимчасової споруди,  а обладнання  має  розміщуватися поряд з ТС, мати належний естетичний вигляд, вписуватись у навколишнє середовище, відповідати вимогам нормативних документів щодо санітарного стану, охорони праці, техніки безпеки тощо   з зазначенням місця розміщення в паспорті прив`язки».

       При оформленні погодження на розміщення павільйону, кіоску чи іншої стаціонарної тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності заявнику необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг та подати пакет документів, передбачений адміністративною послугою (в частині внесення змін до паспорта прив’язки):

28-03

Видача погодження розміщення на об’єктах благоустрою стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Кременчука та внесення змін до них.

У разі оформлення погодження на розміщення нових стаціонарних тимчасових споруд суб’єкт господарювання повинен зазначати у заяві про те, що планує поряд з СТС розміщувати холодильне обладнання. У такому разі холодильне обладнання буде зазначене у паспорті прив’язки та відповідно у рішенні виконкому міської ради про погодження розміщення на об’єктах благоустрою стаціонарної тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на території м. Кременчука. Окремого дозволу на розміщення холодильного обладнання у даному випадку не потрібно.

    У разі необхідності розмістити холодильне обладнання біля існуючої стаціонарної тимчасової споруди (кіоску або павільйону) подається заява про внесення змін до наявних дозвільних документів (відповідного рішення міськвиконкому, в частині внесення змін до паспорта прив’язки).

Перелік документів, які подає заявник:

заява встановленого зразка на ім’я міського голови про внесення змін до рішення міськвиконкому про погодження розміщення стаціонарної тимчасової споруди;

копія виписки із Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців (для юридичних та фізичних осіб-підприємців);

паспорт прив’язки (на існуючу СТС) або схема розміщення стаціонарної тимчасової споруди, виконана у довільній формі на топографо-геодезичній основі у масштабі 1:500;

ескізна пропозиція щодо розміщення холодильного обладнання біля ТС, яку виготовляє суб'єкт господарювання, що має ліцензію на виконання проектних робіт, або архітектор, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат, фото або копія заводського технічного паспорта холодильного обладнання, копія документа на право розміщення існуючого стаціонарного об'єкта, поруч з яким планується розмістити холодильне обладнання (за наявності благоустрою прилеглої території включити до ескізної пропозиції);

фотофіксація майбутнього місця розташування холодильного обладнання;

технічні умови щодо інженерного забезпечення (за наявності), отримані замовником у балансоутримувача відповідних інженерних мереж.

За інформацією начальника управління розвитку  підприємництва, торгівлі, побуту  та регуляторної політики Л.Г. Жорняк                                          

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация