Кременчужан "дурять нещадно" - платіжки за електроенергію не відповідають реаліям

1 308 0
Кременчужан "дурять нещадно" - платіжки за електроенергію не відповідають реаліям

- Не можу зрозуміти оплату квартири! Ощадбанк видає одне. Приватбанк - інше! А різниця істотна - 800 грн.! Показники електролічильника - зараз перевірила ВКАЗАНІ - на сьогодні більші на 140 квт! - ВАС взагалі дає незрозумілі квитанції на пошту!! Електроенергії завжди до 100 квт., а в минулому місяці мені написали 201!!! У когось є ще ця проблема?! – запитала пані Світлана у ФБ.

- Ого! ТРЕБА перевірити! Ніколи не перевіряла. Але по роботі зрозуміла, що дурять вони нещадно. У жовтні, листопаді - щоразу за несплату місяць в місяць приходили з попередженнями відключати. Потім за січень найняла бухгалтера - 4 місяці не платили за електроенергію, через те що була переплата! Так нічого й не зрозуміла, - відповіла пані Діна.

- У мене в минулому місяці така проблема була. Сходила в абонентський відділ, пояснили, що раніше знімали показання з 16 по 16 число, а тепер - з 1 по 1. Тому за останній місяць додали кіловати за середніми за рік до 1го числа наступного місяця. За зайвих 100 кіловат я заплатила за завищеною ціною. У цьому місяці вже нормально було, - роз’яснила кременчужанка Ксенія.

Отже, висновок тут один: якщо не пильнувати, то можна залишитися обманутим. Варто бути уважнішим.

Ну а до працівників "Полтаваобленерго" – наведіть, будь ласка, лад у вашій роботі. Бо дійсно виглядає, наче шахрайство.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация