Начальник поліції Коцар боїться власників грального бізнесу? Депутати закриють розсадники наркоторгівлі

972 0
Начальник поліції Коцар боїться власників грального бізнесу? Депутати закриють розсадники наркоторгівлі

Сьогодні у виконкомі відбулася нарада, де розглядалася проблема загальнодержавного значення, пов’язана  з діяльністю грального бізнесу.

 Представники правоохоронних органів міста, депутати міської ради, фахівці структурних підрозділів органу місцевого самоврядування вирішували, як перекрити кисень протизаконному гральному бізнесу.

У нашому місті відверто й без жодного страху посеред міста розташовуються заклади з назвами на кшталт "Державна лотерея" та "Фортуна", які насправді ніякого відношення до держави та законності не мають.

 Присутні депутати зазначили, що хоча їх мало, але вони «в тільняшках». Тому вирішили створити для початку реєстр цих закладів. На наступну нараду планують залучити спеціалістів з відділу економіки області, прокуратуру, податкову. Вони мають наміри долучити суспільні організації.

Дані заклади депутати назвали розсадником не тільки ігрової залежності, а й наркоторгівлі.

Один такий заклад має за добу виручку 20-30 тисяч гривень.

Начальник Кременчуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області Олександр Коцар заявив, що не боїться нікого і ладен йти по закладах і сміливо подивиться їм у очі.

Він роз’яснив, що на сьогоднішній день органами правопорядку міста в рамках 20 обшуків було вилучено 357 одиниць комп’ютерної техніки, відкрито 2 кримінальні провадження.

  На його думку, одним із варіантів попередження незаконної діяльності є  виявлення власників приміщень, які здають площі  в оренду під гральні заклади.

На підставі ухваленого в 2009 році закону щодо заборони грального бізнесу в Кременчуці відповідно до вимог законодавства були приведені нормативно-правові акти місцевого рівня, скасовані всі дозволи, що раніше надавалися для провадження грального бізнесу. Але після прийняття у 2012 році закону про державні лотереї в місті  знову почали відкриватися ці заклади.

Депутати зауважили, що в Олександра Коцаря не вдається самотужки закрити ці заклади, тому вони пропонують свою допомогу та радять звернутися до вищих правоохоронних органів. Вони додали, що подібні заклади люблять тишу. У тиші вони плодяться. Тож насамперед закликали не давати їм тиші та при найменшій можливості не давати їм спокою.

Повноваження щодо визначення статусу протиправної діяльності та вжиття необхідних заходів мають правоохоронні органи  та фіскальна служба, а рішення про припинення такої діяльності вирішується лише в судовому порядку. Тож їх залучать теж.

Депутати міської ради Костянтин Терещенко та Олександр Роженко запропонували провести моніторинг закладів та довести справу до кінця. Планується залучити до цих робіт дільничих інспекторів і спеціалістів контакт-центрів.

Отже, рейдам бути.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация