Куди поділася Державна санітарно-епідеміологічна служба? - питають кременчужани

1 074 0

Кременчужани цікавляться, куди поділася СЕС. Її більше немає.

 Члени Кабінету Міністрів прийняли рішення про ліквідацію Державної санітарно-епідеміологічної служби (ДержСЕС).

 На думку чиновників, її подальше функціонування є недоцільним. Її функції частково забезпечує МОЗ, Держпраці і Госпродпотребслужба.

Про це говориться в постанові КМУ від 29 березня № 348.

«Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Скасувати рішення про реорганізацію Державної санітарно-епідеміологічної служби шляхом її приєднання до Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

2. Ліквідувати Державну санітарно-епідеміологічну службу», - зазначено в документі.

Іншим рішенням на Державну службу з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів покладені завдання і функції з реалізації державної політики у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення та щодо здійснення контролю (нагляду) за дотриманням вимог санітарного законодавства (крім функцій з реалізації державної політики у сфері епідеміологічного нагляду (спостереження) і в сфері гігієни праці та функцій щодо здійснення дозиметричного контролю робочих місць і доз опромінення працівників)».

Була також створена комісія з ліквідації Державної санітарно-епідеміологічної служби, головою якої затверджено голову Державної служби З питань безпеки харчових продуктів і Захисту споживачів.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация