Черкащани вимагають запустити у Кременчуцьке водосховище камбоджійських дельфінів - подали петицію

2 928 0
Черкащани вимагають запустити у Кременчуцьке водосховище камбоджійських дельфінів - подали петицію

Кому чого не вистачає для повного щастя, а черкащанам для цього потрібно, щоб у Кременчуцькому водосховищі плавали дельфіни.

І мова тут про петицію, розміщену на офіційному сайті Черкас, з відповідною вимогою.

Задніпряний Олександр пише: "Прошу підтримати петицію.
З метою поширення туризму та розвитку тваринництва в Черкасах і Черкаській області прошу розглянути питання щодо розведення і збереження в Кременчуцькому водосховищі популяції річних дельфінів".  

Нагадаємо, що місто Черкаси знаходиться на березі Кременчуцького водосховища. У разі підтримання петиції кременчужанам не прийдеться далеко їхати, щоб подивитися на дельфінів, - усе поруч.

 

Автор також лишив посилання, у якому роз'яснюється про те, що це за тварини.

Річкові дельфіни — надсімейство зубатих китоподібних. Надсімейство включає в себе чотири види, три з яких живуть у прісноводних водоймах, а четвертий — Ла-платські дельфіни — в океані.

Річкові дельфіни перебувають на межі вимирання через втрати місць проживання, невеликих популяцій і внаслідок полювання на них людьми. Крім того, річкові дельфіни мають вкрай поганий зір, що служить причиною численних сутичок з людьми і тими штучними об'єктами, які їм складно виявити за допомогою свого сонара.

Одне з місць існування риби: село Краче (Камбоджа), розташоване на березі річки Меконг. Зараз у річці живе близько 100 особин і цей вид знаходиться на межі вимирання.

Чому автор вважає, що вони приживуться в Дніпрі, не повідомляється.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация