Правоохоронці затримали збувача наркотиків

778 0
Правоохоронці затримали збувача наркотиків

43-річного чоловіка затри­мали правоохоронці в центральній частині міста, коли він незаконно збував метадон. Також правоохоронці на місці вилучили гроші, отрим­ані від реалізації наркотику та ще 3 пакетики з наркосировиною.

Під час санкціонован­ого обшуку за місцем мешкання затриманог­о правоохоронці вия­вили та вилучили метадон, марихуану, спеціальні ваги, пакетики для фасування наркосировини, спеціальні прист­рої для їх вживання тощо.

Наркотичну речовину вилучено та направле­но на експертизу.

«Затриманий раніше мав проблеми із законом та, окрім незаконного обігу наркотиків, підозрюється в серії крадіжок. За фактом сьогоднішнього документування протиправних дій затриманого слідчі відкрили ряд криміна­льних провадженнь за частиною 1 статті 307, частини 1 статті 309 Кримінального коде­ксу України (Незакон­не виробництво, виго­товлення, придбання, зберігання, перевез­ення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів та зберігання наркосировини). Триває слідство», - говорить керівник поліції Полтавщини Олег Бех.

За скоєне чоловікові загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Нагадуємо електронну адресу для інформув­ання поліції щодо мі­сць реалізації нарко­тичних засобів у міс­ті та осіб, які займ­аються їх збутом: zvern35@pl.npu.gov.ua. Також можна зверну­тися до найближчого територіального орга­ну поліції або за те­лефоном 102.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация